Jarosławiec

działka budowlana na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
190 000
Powierzchnia
7800
Cena za m²
24
Ogłoszenie
Działka budowlana Jarosławiec. Zdjęcie 1 Działka budowlana Jarosławiec. Zdjęcie 2 Działka budowlana Jarosławiec. Zdjęcie 3 Działka budowlana Jarosławiec. Zdjęcie 4 Działka budowlana Jarosławiec. Zdjęcie 5 Działka budowlana Jarosławiec. Zdjęcie 6 Działka budowlana Jarosławiec. Zdjęcie 7 Działka budowlana Jarosławiec. Zdjęcie 8 Działka budowlana Jarosławiec. Zdjęcie 9 Działka budowlana Jarosławiec. Zdjęcie 10 Działka budowlana Jarosławiec. Zdjęcie 11 Działka budowlana Jarosławiec. Zdjęcie 12 Działka budowlana Jarosławiec. Zdjęcie 13
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

SPRZEDAM - Jarosławiec, działka budowlana, 78 arów, obok las, piękna okolica z potencjałem. Na działce 100 letni dom, duża murowana obora i stodoła, sad ze starymi odmianami drzew owocowych - jabłonie, grusze, śliwki. Są też ule, ale bez pszczółek, Wujek miał pasiekę, był pszczelarzem. Cena oczywiście do negocjacji, ale uważam, że cena jest bardzo atrakcyjna.
Zapraszam do kontaktu i obejrzenia - odpisuję na smsy, maile, można dzwonić do 23:50, jeśli nie odbiorę, proszę o info, oddzwonię.
Drugi nr do kontaktu , tu można dzwonić do 20:00
Filmiki z posesji na priv
Zapraszam również dobrych, sprawdzonych agentów nieruchomości - tu tylko tel. i podany wyżej mail.

  • Jarosławiec, gmina Uchanie, powiat hrubieszowski
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 7800 m².
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu i zaktualizowana 5 dni temu
Jarosławiec Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.