Kielce Herby
ul. Przemysłowa
2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia Bez pośrednika

Cena (miesiąc)
1 300
Powierzchnia
48
Czynsz
w cenie
Umeblowane
w pełni
Kaucja
1300
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Kielce Herby, ul. Przemysłowa. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Kielce Herby, ul. Przemysłowa. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Kielce Herby, ul. Przemysłowa. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Kielce Herby, ul. Przemysłowa. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Kielce Herby, ul. Przemysłowa. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Kielce Herby, ul. Przemysłowa. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Kielce Herby, ul. Przemysłowa. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Kielce Herby, ul. Przemysłowa. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, magazynu, przedpokoju, łazienki i toalety /łącznie 48m2/ i znajduje się na poddaszu budynku mieszkalnego przy ul. Przemysłowej /równoległa do ul. 1-go Maja/ na osiedlu Herby w Kielcach.
Znajduje się w dogodnym położeniu: w odległości 1km znajdują się dworce pkp i pks a w promieniu 200m znajdują się liczne sklepy i punkty usługowe, przychodnia zdrowia, 3 szkoły /podst. średnia i wyższa/, przedszkole i przystanki komunikacji miejskiej.
W mieszkaniu mogą mieszkać 2 - do 4 osób /najlepiej znające się/ lub rodzina.
Jest umeblowane ale jest możliwość wstawienia też swoich mebli.
Opłaty: 650 zł/osoba lub 1300zł rodzina plus prąd w/g wskazań licznika a gaz, woda i śmieci do podziału ryczałtowego oraz kaucja 1300zł.

  • Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m²
  • 2 piętro
  • Dostępne do wynajęcia od 2021-11-25
  • Kielce, Herby, ul. Przemysłowa
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Kielce Herby, Przemysłowa Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.