Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z Ekspertem Finansowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową oraz pomoże wybrać bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie.

Rudzienice Rudzienice-Karłowo
ul. Iławska
działka budowlana na sprzedaż

Cena
115 000
Powierzchnia
874
Cena za m²
132
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Działka położona we wsi Rudzienice do geodezyjnego wydzielenia o numerze 112/27 i powierzchni 874 m. kw. z dostępem do Jeziora Łabędź przez wspólną działkę o numerze 112/13 o powierzchni 5441 m. kw. zabudowaną wiatą i pomostem (udział zapisany notarialnie).
Dojazd drogą asfaltową z drogi krajowej nr 16.
Działka uzbrojona w sieć wodociągową, elektroenergetyczną i światłowód. W miejscowym planie przeznaczona pod zabudowę zagrodową tj. w projekcie musi być ujęty budynek mieszkalny i gospodarczy, jednak w tym przypadku przyszły właściciel nie musi być rolnikiem. Istnieje możliwość zakupu dwóch działek 112/26 i 112/27 o łącznej powierzchni 1602 m. kw. Wizualizację działki można obejrzeć na stronie: https://mapy.geoportal.gov.pl/imap/Imgp_2.html?identifyParcel=280703_2.0029.112/24
Współrzędne geograficzne do nawigacji automapa: 53*37'33.10" i 19*38'28.12".
Adres: ul. Iławska 20D, 14-204 Rudzienice.
W razie pytań proszę dzwonić w tygodniu po godzinie 16stej.

Działka położona na terenie oznaczonym w miejscowym planie symbolem 1RM:
§ 17. tereny o symbolach: 1RM i 2RM 1 przeznaczenie teren zabudowy zagrodowej. 2 przeznaczenie podstawowe zabudowa zagrodowa. 3 przeznaczenie uzupełniające 1) garaże i zabudowa gospodarcza; 2) place, wewnętrzne drogi dojazdowe; 3) ciągi piesze i rowerowe; 4) zieleń urządzona wraz z infrastrukturą rekreacyjną, małą architekturą. 5) sztuczne zbiorniki wodne, szklarnie. 6) place, drogi wewnętrzne i dojazdy o szerokości minimalnej 6 m. 4 parametry i wskaźniki kształtowania zabudowy oraz zagospodarowania terenu 1) obowiązek kształtowania zabudowy zgodnie z ustalonymi na rysunku planu liniami zabudowy; 2) obowiązuje stosowanie rozwiązań technicznych w budynkach mieszkalnych, które zapewniają w nich właściwe warunki akustyczne; 3) maksymalna wysokość budynków oraz budowli przekrytych dachem: a) z dachem dwu lub wielospadowym - nie większa niż 10 m; b) z dachem płaskim - nie większa niż 6 m; 4) liczba kondygnacji nie większa niż 3 liczona wraz z poddaszem użytkowym; 5) minimalna powierzchnia zabudowy nie mniejsza niż 0,01% powierzchni działki budowlanej; 6) maksymalna powierzchnia zabudowy nie większa niż 50% powierzchni działki budowlanej; 7) minimalna powierzchnia terenu biologicznie czynnego nie mniejsza niż 40% powierzchni działki budowlanej, przy czym co najmniej 50% powierzchni terenu biologicznie czynnego musi stanowić powierzchnia terenu z nawierzchnią ziemną urządzoną w sposób zapewniający naturalną wegetację lub wody powierzchniowe; 8) wskaźnik intensywności zabudowy: a) minimalny - 0,01, b) maksymalny - 0,4; 9) dachy płaskie oraz dwu lub wielospadowe o nachyleniu połaci od 30º do 45º lub dachy płaskie; 10) obowiązują miejsca postojowe zgodnie z § 10 ust 2 pkt 8, 9 i 10. 5.
7 sposób usytuowania obiektów budowlanych w stosunku do dróg i innych terenów publicznie dostępnych oraz pokrycie dachów 1) nakaz sytuowania głównej kalenicy dachu budynku równolegle lub prostopadle do linii rozgraniczającej drogi usytuowanej od strony frontu działki budowlanej, za wyjątkiem budynków zabudowy zagrodowej; 2) kolory pokrycia dachów w odcieniach czerwieni, szarości lub brązu; 3) pokrycie dachów - dachówką lub materiałem dachówkopodobnym lub materiałami naturalnymi. 8 obsługa komunikacyjna z terenów przyległych dróg publicznych, dróg wewnętrznych oraz wewnętrznych ciągów pieszo-jezdnych.

  • ul. Iławska 20D, Rudzienice Rudzienice-Karłowo, gmina Iława, powiat iławski
  • Działka budowlana o powierzchni 874 m².
  • Zobacz plan w serwisie geoportal.gov.pl
  • Długość: 41 m, szerokość: 25 m
  • Dojazd: asfalt
  • Media: woda, oczyszczalnia przydomowa, prąd
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana 5 dni temu
Rudzienice Rudzienice-Karłowo, Iławska 20D Poland - lokalizacja dokładna
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?

Klauzula informacyjna NOTUS Finanse S.A. o ochronie danych osobowych

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.