Zielona Góra
ul. Główna
działka rolna na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
750 000
Powierzchnia
9187
Cena za m²
82
Ogłoszenie
Działka rolna Zielona Góra, ul. Główna. Zdjęcie 1 Działka rolna Zielona Góra, ul. Główna. Zdjęcie 2 Działka rolna Zielona Góra, ul. Główna. Zdjęcie 3 Działka rolna Zielona Góra, ul. Główna. Zdjęcie 4 Działka rolna Zielona Góra, ul. Główna. Zdjęcie 5 Działka rolna Zielona Góra, ul. Główna. Zdjęcie 6
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedam nieruchomość o łącznej powierzchni 9187m2, znajdująca się przy ulicy Głównej , w Zielonej Górze [ Gmina Andrespol 95-020] Dojazd do działki drogą polną blisko drogi asfaltowej . W ulicy media prąd, woda , toya, będzie też kanalizacja, dzialka rolna klasy RV i RVI .Grunty klas IV-VI, wytworzone z gleb pochodzenia mineralnego są przeznaczone na cele nierolnicze .Dzialka znajduje się w bardzo malowniczej okolicy cisza , spokój i natura nadaję się pod inwestycje lub pod domki jednorodzinne. Jest też wytyczona droga do działki . W pobliżu miejscowości Andrespol , Justynów - nowa szkoła , dużo sklepów , dobra komunikacja i dojazd do Łodzi - autobusy i busy . Ogłoszenie prosto od właściciela. Zapraszam do kontaktu IDENTYFIKATOR działki 100602_2.0010.75/15 Numer Ksiegi LD1B/00044784/2.Warunki zabudowy na domek jednorodzinny.

  • ul. Główna, Zielona Góra, gmina Andrespol, powiat łódzki wschodni
  • Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 9187 m².
  • Dojazd: polny, ogrodzenie: bez ogrodzenia
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu i zaktualizowana wczoraj
Zielona Góra, Główna Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.