Karwieńskie Błoto Drugie
ul. Wczasowa
dom letniskowy na sprzedaż

Cena
1 550 000
Powierzchnia
418
Cena za m²
3708
Pow. działki
2615
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2010
Ogłoszenie
dom letniskowy, 20 pokoi Karwieńskie Błoto Drugie, ul. Wczasowa. Zdjęcie 1 dom letniskowy, 20 pokoi Karwieńskie Błoto Drugie, ul. Wczasowa. Zdjęcie 2 dom letniskowy, 20 pokoi Karwieńskie Błoto Drugie, ul. Wczasowa. Zdjęcie 3 dom letniskowy, 20 pokoi Karwieńskie Błoto Drugie, ul. Wczasowa. Zdjęcie 4 dom letniskowy, 20 pokoi Karwieńskie Błoto Drugie, ul. Wczasowa. Zdjęcie 5 dom letniskowy, 20 pokoi Karwieńskie Błoto Drugie, ul. Wczasowa. Zdjęcie 6 dom letniskowy, 20 pokoi Karwieńskie Błoto Drugie, ul. Wczasowa. Zdjęcie 7 dom letniskowy, 20 pokoi Karwieńskie Błoto Drugie, ul. Wczasowa. Zdjęcie 8 dom letniskowy, 20 pokoi Karwieńskie Błoto Drugie, ul. Wczasowa. Zdjęcie 9 dom letniskowy, 20 pokoi Karwieńskie Błoto Drugie, ul. Wczasowa. Zdjęcie 10 dom letniskowy, 20 pokoi Karwieńskie Błoto Drugie, ul. Wczasowa. Zdjęcie 11 dom letniskowy, 20 pokoi Karwieńskie Błoto Drugie, ul. Wczasowa. Zdjęcie 12 dom letniskowy, 20 pokoi Karwieńskie Błoto Drugie, ul. Wczasowa. Zdjęcie 13 dom letniskowy, 20 pokoi Karwieńskie Błoto Drugie, ul. Wczasowa. Zdjęcie 14 dom letniskowy, 20 pokoi Karwieńskie Błoto Drugie, ul. Wczasowa. Zdjęcie 15
Lista zdjęć

Uwaga! Tylko u nas.
Ciekawa propozycja dla inwestora. Wysoka stopa zwrotu z inwestycji.
Sprzedaż gotowego biznesu: działający i prosperujący ośrodek - nieruchomość wraz ze stroną www, marką, grupą klientów, oraz rezerwacjami na najbliższy sezon.
W cenie również projekt i pozwolenie na budowę kolejnych 9 domków na terenie ośrodka, oraz na rozbudowę dużego domku.

Oferujemy na sprzedaż ośrodek wczasowo-letniskowy zlokalizowany nad morzem, w miejscowości Karwieńskie Błoto II.

Na działce o powierzchni ponad 2600m2, znajduje się 9 drewnianych domków letniskowych, każdy o powierzchni 35m2, składający się z 2 sypialni na piętrze domku oraz z salonu z aneksem kuchennym i z łazienki, wyposażony w taras na parterze i balkon na piętrze, wybudowanych w latach 2010-2013, oraz jeden domek letniskowy 5 pokojowy o powierzchni 103m2. Domki wygodnie mieszczą łącznie ponad 50 osób.

Domki są w pełni wyposażone w meble, kuchenkę elektryczną, lodówkę, TV i grzejnik elektryczny. Kanalizacja i woda gminna.

Na terenie ośrodka znajduje się także namiot rozrywkowy, miejsce na parkowanie aut, na grilla oraz plac zabaw dla dzieci.
Teren nieruchomości ogrodzony, oświetlony, posiada monitoring i jest zagospodarowany.

Lokalizacja nieruchomości jest bardzo korzystna, ma ona bezpośredni dostęp do asfaltowej drogi publicznej, oraz znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie innych ośrodków i domków letniskowych, oraz łąk, które nigdy nie zostaną zabudowane.

Najbliższy sklep znajduje się w odległości ok. 1,5 km w Karwieńskich Błotach I, natomiast tuż przy ośrodku znajduje się bar jest zaraz za płotem, a na przeciwko baru tawerna.
Idealne, modne miejsce na letni wypoczynek.

Zapraszam do obejrzenia wirtualnych spacerów:
https://my.matterport.com/show/?m=Rquopt3yznp
https://my.matterport.com/show/?m=pqtT64GURVN

Zachęcam do kontaktu w celu uzyskania szerszych informacji technicznych i finansowych i obejrzenia nieruchomości.

  • ul. Wczasowa, Karwieńskie Błoto Drugie, gmina Krokowa, powiat pucki
  • Na sprzedaż dom letniskowy o powierzchni 418 m², 20 pokoi, wybudowany w 2010 roku
  • Działka 2615 m²
  • Budynek z poddaszem użytkowym, w stanie do zamieszkania, z aneksem kuchennym
  • Taras, bez piwnicy, wiata
  • Materiał budowy: drewno, dach: blachodachówka, okna drewniane
  • Dojazd: utwardzony, ogrodzenie: siatka
  • Media: woda, kanalizacja, prąd
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana wczoraj
Karwieńskie Błoto Drugie, Wczasowa Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.