Brzezie
ul. Działkowa
działka rekreacyjna na sprzedaż Bez pośrednika

Działka rekreacyjna Brzezie, ul. Działkowa
Cena
70 000
Powierzchnia
425 m²
Cena za m²
165
Ogłoszenie
Działka rekreacyjna Brzezie, ul. Działkowa. Zdjęcie 1 Działka rekreacyjna Brzezie, ul. Działkowa. Zdjęcie 2 Działka rekreacyjna Brzezie, ul. Działkowa. Zdjęcie 3 Działka rekreacyjna Brzezie, ul. Działkowa. Zdjęcie 4 Działka rekreacyjna Brzezie, ul. Działkowa. Zdjęcie 5 Działka rekreacyjna Brzezie, ul. Działkowa. Zdjęcie 6 Działka rekreacyjna Brzezie, ul. Działkowa. Zdjęcie 7 Działka rekreacyjna Brzezie, ul. Działkowa. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Działka rekreacyjna Brzezie, ul. Działkowa. Zdjęcie 1
Działka rekreacyjna Brzezie, ul. Działkowa. Zdjęcie 1

Bez pośrednika

Do sprzedania działka rekreacyjna o powierzchni 4,25a z drewnianym domkiem (domek ocieplony styropianem) dwupokojowym + schowek, wyjście na poddasze, z tyłu domku znajduje się toaleta.

Na początek - zdjęcia robione są w okresie, kiedy jeszcze wiele roślin nie kwitnie przez co gubią się w kadrze lub po prostu wyglądają marnie w okresie wegetacji.

Na działce znajduje się ujęcie wody, jest również prąd. Z przodu działki znajduje się również wspólna pompa, którą można nalewać zdrową oligoceńską, głębinową wodę.

Działka użytkowana przez nas przez 10 lat nadaje się jako świetna alternatywa dla spędzania czasu w mieście. Jest bardzo blisko do Krakowa! Znajduje się w pobliżu galerii Futura Park, więc można bardzo szybko dojechać z Krakowa, dojazd jest również bardzo wygodny, pomimo tego, że jest to wygodnie na uboczu to znajduje się blisko przystanek linii 268 i 278, a kawałek dalej również 248.

Na ogrodzie działkowym znajdują się 2 parkingi.

Na działce znajduje się wiele posadzonych przez nas roślin, krzewy różane, piwonie, różanecznik, są także drzewa wiśniowe i dwie jabłonie, które już dają owoce! Z tyłu domu jest posadzony również rząd borówek i porzeczek czerwonych oraz białych, a także maliny. Także co roku można zajadać się własnymi owocami.

Dla tych, którzy lubią prywatność - działka otoczona jest z dwóch stron dwoma rzędami tui, co zapewnia maksimum przestrzeni dla siebie. Od tyłu są postawione panele ozdobne, które dodatkowo osłaniają nas od wzroku sąsiadów za nami.

Sąsiedzi są bardzo sympatyczni.

Ogród działkowy Brzezina, ul. Działkowa 191.

Proszę dzwonić o każdej porze, w niedziele również, najwyżej oddzwonię. :)

  • ul. Działkowa, Brzezie, gmina Zabierzów, powiat krakowski
  • Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 425 m².
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja
już od -

Wkład własny: -
Okres spłaty: -
Oblicz zdolność kredytową

Brzezie, Działkowa Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Adresowo.pl
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Lendi:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- Do tej pory eksperci Lendi pozyskali kredyty hipoteczne na zakup 40 tys. nieruchomości.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu świadczenia usług pośrednictwa finansowego przez Lendi Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie. Zgoda może być wycofana w każdym czasie.