Jeziorna

dom wolnostojący na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
890 000
Powierzchnia
200
Cena za m²
4450
Pow. działki
2066
Ogłoszenie
dom wolnostojący Jeziorna. Zdjęcie 1 dom wolnostojący Jeziorna. Zdjęcie 2 dom wolnostojący Jeziorna. Zdjęcie 3 dom wolnostojący Jeziorna. Zdjęcie 4 dom wolnostojący Jeziorna. Zdjęcie 5 dom wolnostojący Jeziorna. Zdjęcie 6 dom wolnostojący Jeziorna. Zdjęcie 7 dom wolnostojący Jeziorna. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Dom jest usytuowany na dużej bardzo atrakcyjnej działce (ponad 2000m) we wsi Jeziorna woj. lubuskie. Dom stoi 100 metrów od brzegu jeziora. Jest domem całorocznym, ale z racji atrakcyjnego położenia pośród lasów i wielu jezior może pełnić funkcje domu letniskowego. Jest w doskonałym stanie technicznym (trzy lata temu zmodernizowany).
W domu znajduje się przestronny salon z kominkiem i wyjściem na zadaszony taras z widokiem na pięknie zagospodarowany ogród oraz duża sypialnia plus trzy mniejsze pokoje z dostępem do balkonu, zagospodarowane poddasze, dwie łazienki (jedna łazienka z prysznicem i wanną druga z dużą wanną. Dom jest częściowo podpiwniczony i posiada dwustanowiskowy garaż. Dom jest ogrzewany centralnie za pomocą nowego kotła z dozownikiem na różne rodzaje paliwa stałego np. pelet, ekogroszek.

  • Jeziorna, gmina Nowa Sól, powiat nowosolski
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 200 m²
  • Działka 2066 m²
  • Balkon, piwnica, garaż, ogrzewanie węglowe
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Jeziorna Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.