Radostowice
ul. Krzywa
bliźniak na sprzedaż

Cena
457 800
Powierzchnia
97
Cena za m²
4737
Pow. działki
500
Ogłoszenie
bliźniak, 4 pokoje Radostowice, ul. Krzywa. Zdjęcie 1 bliźniak, 4 pokoje Radostowice, ul. Krzywa. Zdjęcie 2 bliźniak, 4 pokoje Radostowice, ul. Krzywa. Zdjęcie 3 bliźniak, 4 pokoje Radostowice, ul. Krzywa. Zdjęcie 4 bliźniak, 4 pokoje Radostowice, ul. Krzywa. Zdjęcie 5 bliźniak, 4 pokoje Radostowice, ul. Krzywa. Zdjęcie 6
Lista zdjęć
InwestycjaOsiedle Radosne
Numer lokaluKUBA F

Nowy dom 4-pokojowy o powierzchni 96,65 m2 w inwestycji Osiedle Radosne dewelopera DOM DLA KAŻDEGO pod adresem ul. Krzywa, Radostowice, gmina Suszec, powiat pszczyński. Planowany termin oddania to roku.

Radostowice to spokojna miejscowość leżąca na zachód od Pszczyny. Dla ceniących sobie kontakt z naturą będzie to miejsce znakomite do zamieszkania. Na północ leżą piękne Lasy Kobiórskie, pełne świetnych szlaków spacerowych, nadających się do eksplorowania piechotą lub rowerem. Po południowej stronie Radostowic znajdują się dwa zbiorniki wodne: Jezioro Łąka i Goczałkowickie. Jednocześnie bliskość Pszczyny gwarantuje znakomite połączenie z miastami całego województwa.Na ulicy Krzywej p... więcej >

Radostowice, Krzywa Poland - lokalizacja przybliżona

Podobne mieszkania w inwestycji Osiedle Radosne:

5 pok.
121.26 m²
parter
477 900 zł

Pozostałe nieruchomości tego dewelopera:
Domy DOM DLA KAŻDEGO Radostowice
Domy DOM DLA KAŻDEGO Osiedle Radosne Radostowice

Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.