Krzywaczka

działka budowlana na sprzedaż

Cena
395 000
Powierzchnia
1900
Cena za m²
208
Ogłoszenie
Działka budowlana Krzywaczka. Zdjęcie 1 Działka budowlana Krzywaczka. Zdjęcie 2 Działka budowlana Krzywaczka. Zdjęcie 3 Działka budowlana Krzywaczka. Zdjęcie 4 Działka budowlana Krzywaczka. Zdjęcie 5 Działka budowlana Krzywaczka. Zdjęcie 6 Działka budowlana Krzywaczka. Zdjęcie 7 Działka budowlana Krzywaczka. Zdjęcie 8 Działka budowlana Krzywaczka. Zdjęcie 9
Lista zdjęć

|

*zdjęcia należą do właściciela oferty
DZIAŁKA BUDOWLANA o pow. 1900 m2 Krzywaczka gm. Sułkowice.
Nieruchomość gruntowa z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej, 900 m od DK52. Działka w terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem MN-E. Dla terenów oznaczonych symbolami MN-E dopuszcza się zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, wskaźnik powierzchni zabudowy - nie więcej niż 30%, zachowanie nie mniej niż 60% powierzchni terenu inwestycji jako teren biologicznie czynnej. Działka położona pomiędzy terenami zadrzewionymi (plomba) o regularnym kształcie ok 82 x 24 m. W sąsiedztwie luźna zabudowa jednorodzinna. Media: prąd, woda, gaz (przy działce) w planie kanalizacja.

  • Krzywaczka, gmina Sułkowice, powiat myślenicki
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1900 m².
  • Szerokość: 82 m
  • Dojazd: utwardzony, ogrodzenie: bez ogrodzenia
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Krzywaczka Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.