Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.

Rumia Zagórze

1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
270 000
Powierzchnia
31
Cena za m²
8710
Piętro
1 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Witam serdecznie zainteresowanych moim mieszkaniem. Lokalizacja mieszkania to Rumia Zagórze. Mieszkanie znajduje się w budynku z windą na pierwszym pietrze. Spokojna okolica blisko centrum miasta i dworca SKM,PKP, MPK Gdynia, Las na wyciągniecie ręki zwane Wzgórzem Markowca. Widok z balkonu to przestrzeń nie zabudowana pełna zieleni. Standart mieszkania to okna trzy szybowe, balkon przeszklony co umożliwia miło spędzić ciepłe wieczory podziwiając przyrodę. Centralne ogrzewanie to grzejniki ścienne i podłogówka w łazience i na korytarzu. W mieszkaniu nie ma instalacji gazowej. Mieszkanie jest w nowo wybudowanym budynku oddanym w zeszłym roku. Idealny lokal dla małego inwestora na wynajm. Polecam.
Szczegóły kontakt tel.

  • Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 31 m²
  • 1 piętro w kamienicy z windą
  • Rumia, Zagórze
  • Balkon
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Rumia Zagórze Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?
Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.