Zabierzów

działka rekreacyjna na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
32 000
Powierzchnia
400
Cena za m²
80
Ogłoszenie
Działka rekreacyjna Zabierzów. Zdjęcie 1 Działka rekreacyjna Zabierzów. Zdjęcie 2 Działka rekreacyjna Zabierzów. Zdjęcie 3 Działka rekreacyjna Zabierzów. Zdjęcie 4 Działka rekreacyjna Zabierzów. Zdjęcie 5 Działka rekreacyjna Zabierzów. Zdjęcie 6 Działka rekreacyjna Zabierzów. Zdjęcie 7 Działka rekreacyjna Zabierzów. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Moja rodzina sprzedaje działkę ogrodniczą ROD Zamoście niedaleko Krakowa. Znajduje się ona w Zabierzowie, parę metrów za granicą Modlniczki i Zabierzowa.
Działka ma 4 ary ( 400 m2) powierzchni. Na działce znajdują się kilkuletnie drzewa i krzewy. Między innymi: wiśnie, jabłoń, orzech włoski, śliwka, brzoza, świerk, sosna, iglaki, róża , winogrona i inne.
Do działki podłączona jest woda i prąd.
Jest też studnia i toaleta. Domek typu kiosk z dobudową drewnianą. Wymaga generalnego remontu, ponieważ dach przecieka. W domku znajduje się wyposażenie ogrodnicze, które również jest sprzedawane. Jest to między huśtawka, grill, leżak, drewniana ława ze stołem i inne.
Zapraszam do oglądania.

  • Zabierzów, powiat krakowski
  • Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 400 m².
  • Media: woda
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana 6 dni temu
Zabierzów Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.