Sąspów

działka budowlana na sprzedaż

Cena
245 000
Powierzchnia
2344
Cena za m²
105
Ogłoszenie
Działka budowlana Sąspów. Zdjęcie 1 Działka budowlana Sąspów. Zdjęcie 2 Działka budowlana Sąspów. Zdjęcie 3 Działka budowlana Sąspów. Zdjęcie 4 Działka budowlana Sąspów. Zdjęcie 5 Działka budowlana Sąspów. Zdjęcie 6 Działka budowlana Sąspów. Zdjęcie 7 Działka budowlana Sąspów. Zdjęcie 8 Działka budowlana Sąspów. Zdjęcie 9 Działka budowlana Sąspów. Zdjęcie 10 Działka budowlana Sąspów. Zdjęcie 11
Lista zdjęć

|
Proponujemy Państwu na sprzedaż widokową działkę budowlaną o powierzchni 23,44 ar położoną w Sąspowie, gmina Jerzmanowice-Przeginia, powiat krakowski, około 20 km od Krakowa w kierunku północno-zachodnim.

Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego działka oznaczona symbolem M czyli- tereny mieszkalnictwa zagrodowego i jednorodzinnego z podstawowym przeznaczeniem gruntów pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz zabudowę zagrodową dla rolników w tym gospodarstwa agroturystyczne.
Działka w ekspozycji południowo wschodniej pochyła o wymiarach 37/69/37/59 zbliżonych do prostokąta.
Powierzchnia biologicznie czynna działki położonej na terenach mieszkalnictwa jednorodzinnego i zagrodowego nie może być mniejsza niż 50% jej powierzchni.

Działka jest pochyła, widokowa, położona bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej, w otoczeniu domów jednorodzinnych.

Działka nie posiada żadnych obciążeń - czysta hipoteka.


  • Sąspów, gmina Jerzmanowice-Przeginia, powiat krakowski
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2344 m².
  • Długość: 59 m, szerokość: 37 m
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: bez ogrodzenia
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Sąspów Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.