Wałbrzych Piaskowa Góra
ul. Odlewnicza
działka budowlana na sprzedaż

Cena
4 200 000
Powierzchnia
21000
Cena za m²
200
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Działka budowlana Wałbrzych Piaskowa Góra, ul. Odlewnicza. Zdjęcie 1 Działka budowlana Wałbrzych Piaskowa Góra, ul. Odlewnicza. Zdjęcie 2 Działka budowlana Wałbrzych Piaskowa Góra, ul. Odlewnicza. Zdjęcie 3
Lista zdjęć

Przedmiotem sprzedaży są grunty budowlane o powierzchni ok 21 000 m 2 pod kontynuację budowy osiedla mieszkaniowego Wałbrzychu. Dotychczas zrealizowano budowę trzech budynków wielorodzinnych na 120 mieszkań. Na oferowanych do sprzedaży gruntach można wybudować 240 mieszkań i 120 garaży o łącznej powierzchni użytkowej mieszkań ok. 14 000 m 2. Rozpoczęta budowa kolejnego budynku na 48 lokali i 24 garaże. Wszelkie niezbędne pozwolenia na budowę, w pełni uzbrojone grunty oraz nowe media. Osiedle doskonale zlokalizowane w dużej dzielnicy miasta, piękna architektura,otwarty dziennik budowy Doskonała lokalizacja w największej dzielnicy miasta .Piękna architektura.

  • ul. Odlewnicza, Wałbrzych Piaskowa Góra, powiat wałbrzyski
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 21000 m² (2.1 ha).
  • Dojazd: utwardzony
  • Media: woda, kanalizacja, prąd, gaz
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Wałbrzych Piaskowa Góra, Odlewnicza Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.