Piotrków Trybunalski
ul. Stefana Żeromskiego
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
360 000
Powierzchnia
80
Cena za m²
4500
Piętro
2
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Piotrków Trybunalski, ul. Stefana Żeromskiego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Piotrków Trybunalski, ul. Stefana Żeromskiego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Piotrków Trybunalski, ul. Stefana Żeromskiego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Piotrków Trybunalski, ul. Stefana Żeromskiego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Piotrków Trybunalski, ul. Stefana Żeromskiego. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Piotrków Trybunalski, ul. Stefana Żeromskiego. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Piotrków Trybunalski, ul. Stefana Żeromskiego. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Piotrków Trybunalski, ul. Stefana Żeromskiego. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Sprzedam mieszkanie o pow. 80 m 2 składające się z dużej kuchni z jadalnią oraz spiżarnią, salonu z balkonem, 2 sypialni, łazienki (prysznic + wanna), pralni z możliwością przekształcenia w wc, garderoby. Blok ogrodzony, 2 bramy na pilota, do mieszkania przypisane miejsce parkingowe (zapis w akcie notarialnym). Mieszkanie bezczynszowe (wspólnota mieszkaniowa) z własnym ogrzewaniem oraz prywatnym monitoringiem. Cena zawiera meble oraz sprzęt AGD w zabudowie (bez wyposażenia wolnostojącego).

Doskonała lokalizacja, mieszkanie znajduje się przy ulicy Żeromskiego, w pobliżu sklepy, szkoły, przedszkola, szpital, przychodnia park ...

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 80 m²
  • 2 piętro w bloku
  • Piotrków Trybunalski, ul. Stefana Żeromskiego
  • Balkon, zewnętrzne miejsce parkingowe
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana 6 dni temu
Piotrków Trybunalski, Stefana Żeromskiego Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.