Szukasz lokalu pod biznes w Pabianicach ?
Pozwól że przedstawię Ci świetną propozycje.
Biuro nieruchomości Lider Nieruchomości Pabianice sp. z o.o. oferuje wynajem lokalu użytkowego o powierzchni 60 m2 umiejscowionego na osiedlu Bugaj w Pabianicach, który znajduje się w budynku handlowym składającym się z kilku lokali użytkowych przy ul.20 Stycznia.
Lokal przygotowany do samodzielnej adaptacji przez najemcę, posiada łazienkę i pomieszczenie socjalne.
Inwestycja: lokal użytkowy
Rodzaj transakcji: wynajem
Lokalizacja: Pabianice ul.20 Stycznia
Powierzchnia użytkowa: 60 m2
Piętro: parter
Media: woda, energia elektryczna
Cena najmu: 1500 zł
Do ceny najmu należy doliczyć media.
Zapraszamy do prezentacji nieruchomości.
Katarzyna Fertała
Numer licencji: 22619
Lider Nieruchomości Pabianice sp. z o.o
ul.Zamkowa 3 lok.7
95-200 Pabianice
Tel.[numer]
NOTA PRAWNA:
GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI
Oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. BEZPŁATNIE pośredniczymy w uzyskaniu kredytu oraz czynnościach notarialnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Twoich potrzeb.
Informacje zawarte powyżej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz innych przepisów prawnych.
::DODATKOWE INFORMACJE
Rodzaj budynku: pawilon
Własny parking: TAK
Liczba wejść: 1
Stan lokalu: do adaptacji
Powierzchnia użytkowa [m2]: 60
Rodzaj lokalu: jednopoziomowy
Przeznaczenie lokalu: usługowy, magazynowy, inny, handlowy, biurowo - magazynowy, biurowy, gastronomia, handlowo-usługowy
Liczba pokoi: 2
::LINK DO STRONY
[www]/oferta.aspx?id=[numer]
::KONTAKT DO AGENTA
Katarzyna Fertała
[numer], [numer]
[email]
- ul. 20 Stycznia, Pabianice Bugaj, powiat pabianicki
- Do wynajęcia lokal o powierzchni 60 m²
- Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.