







Ogłoszenie właściciela - bez pośredników
Bez pośrednika
Dzień dobry, do wynajęcia pokój 2-3 stanowiskowy przechodni lub 2 oddzielne stanowiska na manicure.
Pokój wcześniej wynajmowała stylistka i zatrudniała inną panią na drugie stanowisko manicure i fotel do pedicure. Sam lokal funkcjonuje już 7 lat.
* Pokój ok. 20m². W cenie najmu jest biurko, lampa, krzesła i szafka na lakiery i inne.
* Dostęp do części wspólnych: poczekalni, toalety, zaplecza. Możliwość wynajęcia nowoczesnego autoklawu medycznego znajdującego się w salonie.
* Cena najmu jest ceną całkowitą dlatego nie interesuje Cię już prąd, ogrzewanie, woda, internet WIFI, wywóz nieczystości (nie wliczając specjalistycznego wywozu ewentualnie wymaganego w prowadzonej pracy), czyli otrzymujesz w pełni gotowe bez dodatkowych obciążeń i wymagań miejsce gotowe pracy.
* Obiekt monitorowany z dostępem dla Ciebie do kamery pokoju.
* Dostęp do salonu 24/7.
* Przy lokalu jest PARKING.
W salonie dostępne są aktualnie tylko usługi przedłużania włosów i rzęs. Jesteśmy otwarci również na inne działalności związane z branżą beauty. Możliwość wywieszenia własnego baneru.
Cena za stanowisko manicure: 900zł brutto (731,71zł netto)
Cena za pokój: 1700zł brutto (1 382,11zł netto)
Możliwość wynajmu dla osoby prywatnej prowadzącej np. działalność nierejestrowaną lub dla firmy na FV VAT 23%.
Lokal na start lub/i do stabilnego działania to idealny wybór dla Ciebie. Zależy nam na dobrej atmosferze i higienie pracy! Młodzi ambitni ludzie mile widziani :)
Lokal przy ul. Krańcowej.
W razie dodatkowych pytań pozostaję do dyspozycji, do zobaczenia!
- ul. Krańcowa, Lublin
- Do wynajęcia lokal o powierzchni 20 m²
- Dostępne do wynajęcia od zaraz
- Oferta dodana bezpośrednio przez właściciela ponad miesiąc temu