Planlokalu
Do wynajęcia lokal o pow. 450m 2
parter - Lubin - Centrum
Nieruchomość idealna na dowolną działalność usługową lub handlową.
Lokal położony na parterze w doskonałej lokalizacji , przy ruchliwej ulicy (ruch pieszy oraz kołowy). Duże witryny umożliwiają ekspozycję reklam i szyldów.
Nieruchomość posiada cztery wejścia do lokalu .
Na powierzchnię 450m 2 składa się sala główna doświetlona licznymi, dużymi witrynami, duże zaplecze socjalne, 4 pomieszczenia biurowe, sanitariaty, recepcja.
Za dodatkowa opłatą j est możliwość wydzierżawienia doświetlonej oknami piwnicy o pow. 66m 2 znajdującej się pod lokalem z osobnym weściem z zewnątrz jak i bezpośrednio z lokalu.
STANDARD WYKOŃCZENIA:
Okna i witryny PCV, gadzie i tynki na ścianach, glazura na posadzkach, CO na gaz - licznik ciepła.
PRZEZNACZENIE W MPZP:
1) podstawowe:
a) zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna z wbudowanymi usługami, rzemiosłem lub handlem detalicznym,
b) zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna - wyłącznie istniejąca w dniu wejścia w życie niniejszej uchwały lub jej wymiana,
c) usługi,
d) rzemiosło,
e) handel detaliczny;
2) uzupełniające:
a) zabudowa jednorodzinna-wyłącznie istniejąca w dniu wejścia w życie niniejszej uchwały lub jej wymiana,
b) zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z wbudowanymi usługami, rzemiosłem lub handlem detalicznym - wyłącznie istniejąca w dniu wejścia w życie niniejszej uchwały lub jej wymiana,
c) zieleń urządzona,
d) rekreacja,
e) obiekty, sieci dystrybucyjne i urządzenia infrastruktury technicznej,
f) parkingi,
g) ulice wewnętrzne,
h) ciągi rowerowe.
Cena 11 000- zł netto/ miesiąc .
Kontakt : tel. [numer]
FILAR NIERUCHOMOŚCI
Ze względu na zapisy ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy przed prezentacją nieruchomości należy okazać dowód osobisty lub paszport oraz złożyć podpis na umowie pośrednictwa lub karcie prezentacji.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Katarzyna Krakowska-Zimnica (licencja nr: 7577)
- Lubin Centrum, powiat lubiński
- Do wynajęcia lokal o powierzchni 450 m²
- Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
- Oferta dodana ponad miesiąc temu