Konin
ul. Fryderyka Chopina
lokal do wynajęcia Bez pośrednika

Lokal Konin, ul. Fryderyka Chopina
Cena (miesiąc)
3 800
Powierzchnia
90
Czynsz (dodatkowo)
-
Konin · 3 800 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Lokal Konin, ul. Fryderyka Chopina. Zdjęcie 1
Lokal Konin, ul. Fryderyka Chopina. Zdjęcie 1

Bez pośrednika

Lokal Biurowo Usługowy o pow. 90 m2 zlokalizowany na poziomie 2 Piętro przy ulicy Chopina 21 g w Koninie z bezpośrednim dostępem z ulicy i parkingu przed lokalem. Wyposażony w instalacje alarmową, system klimatyzacyjno grzewczy, duże okna, oddzielne pomieszczenia. pom socjalne z toaletą, oświetlenie Led. Lokal do przystosowania wg potrzeb klienta. Dodatkowo do lokalu jest przydzielony garaż za budynkiem. Lokal położony w ciągu komunikacyjnym na jednej z głównych ulic handlowych Konina w bezpośrednim sasiedztwie Rossmann, Banki, Handel, Netto, kancelarie Adwokacje , Usługi. Więcej informacji udzielam telefonicznie
 Oferta PRYWATNA

  • ul. Fryderyka Chopina, Konin
  • Do wynajęcia lokal o powierzchni 90 m²
  • Dostępne do wynajęcia od zaraz
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana 3 dni temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Lendi:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- Do tej pory eksperci Lendi pozyskali kredyty hipoteczne na zakup 40 tys. nieruchomości.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu świadczenia usług pośrednictwa finansowego przez Lendi Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie. Zgoda może być wycofana w każdym czasie.