Lublin Czuby
ul. Agatowa
2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia

Cena (miesiąc)
1 800
Powierzchnia
50
Czynsz
w cenie
Kaucja
1800
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Lublin Czuby, ul. Agatowa. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Lublin Czuby, ul. Agatowa. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Lublin Czuby, ul. Agatowa. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Lublin Czuby, ul. Agatowa. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Lublin Czuby, ul. Agatowa. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Lublin Czuby, ul. Agatowa. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Lublin Czuby, ul. Agatowa. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Lublin Czuby, ul. Agatowa. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Mieszkanie na wysokim parterze z ogromnym balkonem (18m2). Pokoje umeblowane, TV w salonie (w cenie pełny pakiet UPC+HBO+ElevenSports+Internet). Kuchnia z dużą lodówką, zmywarką i mikrofalówką. W łazience wanna narożna i osobny prysznic, pralka. Blok ogrodzony, monitorowany z dużym własnym bezpłatnym parkingiem, placem zabaw i boiskiem. Bliska odległość do przystanku MPK, sklepów (stokrotka, LIDL). Kaucja 1800zl, Dodatkowo płatne opłaty licznikowe: prąd, gaz, woda i CO zgodnie z rozliczeniem administracji. Wolne od 21.08.2021r.

  • Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m²
  • parter w bloku
  • Dostępne na wynajem od 2021-08-21
  • Lublin, Czuby, ul. Agatowa
  • Balkon, piwnica
  • Wyposażenie: telewizor, pralka, lodówka, zmywarka, mikrofalówka
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Lublin Czuby, Agatowa Poland - lokalizacja dokładna
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.