Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z Ekspertem Finansowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową oraz pomoże wybrać bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie.
Ogłoszenie wstrzymane

Motycz-Józefin

dom wolnostojący na sprzedaż

Cena
899 000
Powierzchnia
500
Cena za m²
1 798
Pow. działki
3000
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2012

Sprzedam dom na działce 30a, przy oświetlonej drodze asfaltowej, wszystkie media. Bez pośredników sprzedam dom z oddzielnym mieszkaniem dla seniora tzw. senioratka. Parter 180 m, piwnica 100 m, poddasze po podłodze 180 m. osobne mieszkanie dla seniorów tzw. senioratka. Obok domu duży budynek gospodarczy z przeznaczeniem na warsztat samochodowy lub garaże. Dom funkcjonujący, Bardzo ekonomiczny, ogrzewanie gazowe: za okres zimowy od października do maja czyli za 8 miesięcy 3000 zł przy temperaturze 21stopni. Przydomowa oczyszczalnia ścieków (brak opłat), Solary (brak opłat za ciepłą wodę) Bardzo niskie rachunki za wodę z wodociągu dodatkowo studnia głębinowa. Polecam. 694674694. Cena do rozsądnej negocjacji.

  • Motycz-Józefin, gmina Konopnica, powiat lubelski
  • Dom wolnostojący o powierzchni 500 m², 7 pokoi, wybudowany w 2012 roku
  • Działka 3000 m²
  • Budynek w stanie do zamieszkania
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Motycz-Józefin Poland - lokalizacja przybliżona
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.