Odrzykoń
ul. Podzamcze
dom wolnostojący na sprzedaż

Cena
559 000
Powierzchnia
180
Cena za m²
3106
Pow. działki
8700
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
dom wolnostojący, 8 pokoi Odrzykoń, ul. Podzamcze. Zdjęcie 1 dom wolnostojący, 8 pokoi Odrzykoń, ul. Podzamcze. Zdjęcie 2 dom wolnostojący, 8 pokoi Odrzykoń, ul. Podzamcze. Zdjęcie 3 dom wolnostojący, 8 pokoi Odrzykoń, ul. Podzamcze. Zdjęcie 4 dom wolnostojący, 8 pokoi Odrzykoń, ul. Podzamcze. Zdjęcie 5 dom wolnostojący, 8 pokoi Odrzykoń, ul. Podzamcze. Zdjęcie 6 dom wolnostojący, 8 pokoi Odrzykoń, ul. Podzamcze. Zdjęcie 7 dom wolnostojący, 8 pokoi Odrzykoń, ul. Podzamcze. Zdjęcie 8 dom wolnostojący, 8 pokoi Odrzykoń, ul. Podzamcze. Zdjęcie 9 dom wolnostojący, 8 pokoi Odrzykoń, ul. Podzamcze. Zdjęcie 10 dom wolnostojący, 8 pokoi Odrzykoń, ul. Podzamcze. Zdjęcie 11 dom wolnostojący, 8 pokoi Odrzykoń, ul. Podzamcze. Zdjęcie 12 dom wolnostojący, 8 pokoi Odrzykoń, ul. Podzamcze. Zdjęcie 13 dom wolnostojący, 8 pokoi Odrzykoń, ul. Podzamcze. Zdjęcie 14 dom wolnostojący, 8 pokoi Odrzykoń, ul. Podzamcze. Zdjęcie 15
Lista zdjęć

Na sprzedaż duży, w pełni wyposażony dom w malowniczej miejscowości Odrzykoń przy ul. Podzamcze 15. Świetnie sprawdzi się dla osób szukających spokoju i ciszy, ceniących przyrodę i piękne otoczenie, żyjących w zgodzie z naturą.

Dom położony jest na 87 arowej działce i składa się z dwóch poziomów. Na parterze znajdują się 4 pokoje, kuchnia z jadalnią oraz łazienka. Na pierwsze piętro składają się 3 pokoje( w tym jeden z nich z antresolą), kuchnia z salonem oraz łazienka. Dom ze względu na swój układ pomieszczeń idealnie sprawdzi się dla dużej rodziny. Niewątpliwym atutem jest tutaj duża ilość balkonów i tarasów. Już możesz sobie wyobrazić jak zaraz po przebudzeniu pijesz kawę na jednym z nich, wpatrując się w zielone otoczenie domu. Brak hałasów z ulicy, tylko Ty i natura. Coś pięknego! Jeden z tarasów ze względu na dużą powierzchnię świetnie sprawdzi się w ciepłe dni, możesz zorganizować na nim grilla dla rodziny czy znajomych.

Nieruchomość ta jest również atrakcyjna ze względu na wielkość działki. Może zawsze marzyłeś o jakiejś hodowli, ale brakowało Ci na to miejsca? Teraz możesz spełnić swoje marzenie! Nie zabraknie również miejsca na posadzenie warzyw i owoców. Czy można chcieć więcej?

Dom znajduje się w odległości 1 km od Zamku Kamieniec, restauracji "Mocium Panie" i dużej ilości miejsc z agroturystyką i tutaj pojawia się kolejna możliwość dla Ciebie, ponieważ możesz stworzyć tutaj swoje własne miejsce do prowadzenia tego typu działalności.

Kolejnym atutem jest garaż w bryle budynku i pomieszczenie z osobnym wejściem.

Jeśli zaciekawiło Cię to ogłoszenie i chciałbyś obejrzeć dom, zadzwoń! Odpowiem na wszystkie nurtujące Cię pytania i chętnie oprowadzę po nieruchomości.

  • ul. Podzamcze, Odrzykoń, gmina Wojaszówka, powiat krośnieński
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 180 m², 8 pokoi
  • Działka 8700 m²
  • Balkon, piwnica, garaż
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Odrzykoń, Podzamcze Poland - lokalizacja dokładna
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.