Szczecin Centrum
al. Piastów
1-pokojowe mieszkanie do wynajęcia Bez pośrednika

Cena (miesiąc)
1 499
Powierzchnia
20
Czynsz (dodatkowo)
125
Umeblowane
w pełni
Ogłoszenie
Mieszkanie 1-pokojowe Szczecin Centrum, al. Piastów. Zdjęcie 1 Mieszkanie 1-pokojowe Szczecin Centrum, al. Piastów. Zdjęcie 2 Mieszkanie 1-pokojowe Szczecin Centrum, al. Piastów. Zdjęcie 3 Mieszkanie 1-pokojowe Szczecin Centrum, al. Piastów. Zdjęcie 4 Mieszkanie 1-pokojowe Szczecin Centrum, al. Piastów. Zdjęcie 5 Mieszkanie 1-pokojowe Szczecin Centrum, al. Piastów. Zdjęcie 6 Mieszkanie 1-pokojowe Szczecin Centrum, al. Piastów. Zdjęcie 7 Mieszkanie 1-pokojowe Szczecin Centrum, al. Piastów. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Wynajmę bezpośrednio, dostępną od 1 stycznia, nowoczesną, przepiękną minikawalerkę /studio z własną kuchnią i łazienką, przy al. Piastów, w starej, klimatycznej części Szczecina - Śródmieście Zachód Jedyne 150 metrów do przystanku autobusowego i tramwajowego. Przy zbiegu ulic ul. Jagiellońskiej, Wojska Polskiego, dzięki świetnej lokalizacji w bardzo szybkim tempie dostaniemy się do pozostałej części miasta.

Jeśli nie masz czasu lub możliwości na przyjazd do Szczecina proponujemy wynajem zdalny poprzez prosty proces z podpisem elektronicznym.

KOGO SZUKAM?
Poszukuję młodych osób pracujących bądź studiujących, niepalących, dbających o wynajmowane mieszkanie, co najmniej jak o swoje własne :)

WYPOSAŻENIE
W studio znajduje się nowocześnie urządzony, stylowy i w pełni wyposażony aneks kuchenny ze sprzętem AGD takim jak lodówka, czajnik elektryczny, mikrofalówka, płyta indukcyjna, pralka, a także podstawowy zestaw garnków, naczyń, sztućców oraz akcesoriów do gotowania. W łazience kabina prysznicowa.
W mieszkaniu znajduje się antresola z łóżkiem, biurko z krzesłem.

CZYNSZ NAJMU
Czynsz najmu przy terminowych wpłatach wynosi 1599ł. Do tego należy doliczyć stałą zryczałtowaną opłatę za media. Opłata ta obejmuje prąd, ciepłą i zimną wodę, ogrzewanie oraz wywóz nieczystości. Preferowany najem długoterminowy powyżej 6 m-cy cena 1499zł.

W momencie podpisywania umowy pobierana jest kaucja zwrotna.

LOKALIZACJA
Bardzo dobry punkt komunikacyjny. Z najbliższych przystanków autobusowych, jak i tramwajowych, oddalonych o jedyne 150 metrów, w 15=20 minut dostaniemy się na prawobrzeże oraz większości uczelni wyższych Szczecina.

  • Do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 20 m²
  • 2 piętro
  • Dostępne do wynajęcia od 2022-01-01
  • Szczecin, Centrum, al. Piastów
  • Aneks kuchenny
  • Wyposażenie: pralka, lodówka, mikrofalówka
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Szczecin Centrum, Piastów Poland - lokalizacja dokładna
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.