Szczecin Kijewko
ul. Aleksandra Świętochowskiego
działka budowlana na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
789 000
Powierzchnia
2000
Cena za m²
395
Ogłoszenie
Działka budowlana Szczecin Kijewko, ul. Aleksandra Świętochowskiego. Zdjęcie 1 Działka budowlana Szczecin Kijewko, ul. Aleksandra Świętochowskiego. Zdjęcie 2 Działka budowlana Szczecin Kijewko, ul. Aleksandra Świętochowskiego. Zdjęcie 3
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedam działkę usługowo-budowlana w dzielnicy Kijewko, nieopodal osiedla Bukowego. Działka w kształcie trapezu o wymiarach 35-20 m na 80-60 m. o pow. 2000m2, położona na skraju Puszczy Bukowej. Częściowo ogrodzona. Na terenie działki wykopana studnia, krzewy, drzewa. Jest skrzynka z prądem. Możliwość zakupu z projektem domu parterowego z antresola i pozwoleniem na budowę. Miejsce niezwykle urokliwe. W pobliżu stoją już, wybudowane, atrakcyjne domy jednorodzinne. Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego Uch. LII/1375/2010 z dn. 25.10.2010, symbol 5021 U.MN. z przeznaczeniem pod usługi z mieszkaniówką. W okolicy nieruchomości zlokalizowane jest pełne zaplecze usługowo - handlowe, szkoły, przedszkole, żłobek, miejsca rekreacyjna, jeleni staw, stadnina koni.

  • ul. Aleksandra Świętochowskiego, Szczecin Kijewko
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2000 m².
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: siatka
  • Media: woda, brak kanalizacji, prąd
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu i zaktualizowana przedwczoraj
Szczecin Kijewko, Aleksandra Świętochowskiego Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.