Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.

Krasnystaw

działka inwestycyjna na sprzedaż

Cena
4 200 000
Powierzchnia
8500
Cena za m²
494
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Położenie: Krasnystaw, bezpośrednio przy obwodnicy, skrzyżowanie z DK 17 (Lwowska-Sokołowskiego)
Nr działki: 48
Powierzchnia: 85 arów
Strategiczne położenie z uwagi na usytuowanie bezpośrednio przy DK 17 i obwodnicy. Trasa głównego ciągu komunikacyjnego z Ukrainy, wyprowadzająca transport na wszystkie kierunki w Polsce. Bardzo duże natężenie ruchu. Idealne miejsce na inwestycję: hipermarket, stacja benzynowa, zakład usługowy / produkcyjny, hale, magazyny, centrum logistyczne, spedycyjne, przeładunkowe, składowania i inne wymagające dużej powierzchni, świetnie skomunikowanej, z dostępem do głównej trasy przelotowej. Dowolność zagospodarowania terenu. Aktualnie na działce znajduje się różnorodna zabudowa: dom mieszkalny, budynki gospodarcze, magazynowe, produkcyjne, skład. Działka z pełną infrastrukturą. Wszystkie media. Teren miejski. Na życzenie mogę podesłać więcej zdjęć. Zapraszam do oglądania.

  • Krasnystaw, powiat krasnostawski
  • Działka inwestycyjna o powierzchni 8500 m².
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?
Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.