Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.

Kielnarowa Obszary

działka budowlana na sprzedaż

Cena
190 000
Powierzchnia
3000
Cena za m²
63
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Działka 30a budowlana/rolna w Kielnarowej k. Rzeszowa

Do sprzedania działka w Kielnarowej koło Rzeszowa z wydanymi warunkami zabudowy, idealna na jednorodzinny domek. Przykładowe projekty odpowiadające wydanym warunkom można zobaczyć na dzialkakielnarowa.rzeszow.pl/przykladowe-projekty/
Działka położona jest ok 10-12 km od centrum Rzeszowa. Dokładnie 9 km od supermarketu E.Leclerc w Rzeszowie. Działka o wielkości 30 arów i kształcie równego prostokątu.
Oferowana działka przylega do drogi asfaltowej Tyczyn - Chmielnik. Z drugiej strony graniczy z potokiem Chmielnik. Od 2 stron otoczona wzniesieniami.
Działka jest równa. 20 % powierzchni z niewielkim spadem w okolicach rzeki. Idealnie nadaje się pod zabudowę jednorodzinną jak i do celów biznesowych lub rekreacyjnych.

Wcześniej na części działki uprawiano krzewy owocowe oraz zasadzono rośliny ozdobne i kilka drzew. Aktualnie działka jest wykarczowana i skoszona, przygotowana dla kupującego.

Ok 50 metrów od działki znajduje się:
- przystanek PKS/Bus
- sklep spożywczy

Działka znajdują się w bardzo ładnej i spokojniej okolicy, o średnim natężeniu ruchu ulicznego. Droga od 2018 roku posiada chodnik.
Na działkę prowadzi utwardzony mostek z drogi asfaltowej.

Powierzchnia działki to dokładnie 30 arów (3000m2), z czego część, która przylega bezpośrednio do drogi asfaltowej ma wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny. Pozostałą część działki oznaczona jest jako działka rolna i pastwisko.

Nieruchomość posiada dostęp do linii brzegowej rzeki, która jest naturalną granicą działki.

Teren jest płaski i uzbrojony w kanalizację. Prąd i Gaz znajdują się na sąsiedniej działce. Wodociąg gminny na etapie projektowania od 2019 roku.

Szerokość frontowa działki to około 25 metrów. Długość ok 120 metrów.

Świetny teren pod inwestycję nie tylko mieszkaniową, ale także rekreacyjną.

Nieruchomość otoczona jest niską zabudową jednorodzinną.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJE DZIAŁKI W KIELNAROWEJ - JESTEŚ ZAINTERESOWANY? NAPISZ MAILEM LUB ZADZWOŃ

Więcej informacji na temat działki na stronie: dzialkakielnarowa.rzeszow.pl/dokumentacja-1013/ Możliwość zakupu 2 działek po 30 arów obok siebie. Jeżeli ktoś chciałby jeszcze większą działkę to można dokupić prawdopodobnie jeszcze trzecia działkę o podobnej wielkości.

  • Kielnarowa Obszary, gmina Tyczyn, powiat rzeszowski
  • Działka budowlana o powierzchni 3000 m².
  • Wymiary działki: prostokąt
  • Media: kanalizacja
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Kielnarowa Obszary Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?
Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.