Wola Radziszowska
ul. Kościelna
działka budowlana na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
180 000
Powierzchnia
1500
Cena za m²
120
Ogłoszenie
Działka budowlana Wola Radziszowska, ul. Kościelna. Zdjęcie 1 Działka budowlana Wola Radziszowska, ul. Kościelna. Zdjęcie 2 Działka budowlana Wola Radziszowska, ul. Kościelna. Zdjęcie 3 Działka budowlana Wola Radziszowska, ul. Kościelna. Zdjęcie 4
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Do sprzedaży działka budowlana z możliwością zabudowy mieszkaniowej i usługowej o pow. 15 arów.

Działka znajduje się w prestiżowej lokalizacji, czyli w samym centrum Woli Radziszowskiej przy ul. Kościelnej zaledwie kilkadziesiąt metrów od głównej drogi powiatowej. Z dwóch stron działka otoczona jest drogą asfaltową, po zachodniej stronie znajduje się parking kościoła oddzielony ogrodzeniem i drzewami, a od północy sąsiaduje z inną posesją.

Na działce znajduje się dom z lat 70' w stanie surowym z nadanym numerem, oraz stary dom i stodoła nadające się do wyburzenia.
Na północnej stronie działki w zaciszu drzew znajduje się wnęka wielkości 10x20m która idealnie nadaje się na altanę, warzywniak, bądź garaż. Jest widoczna na zrzucie planu działki.

Do działki doprowadzony jest prąd, a wszelkie pozostałe media (gaz, woda, kanalizacja, Internet światłowodowy) przebiegają przez działkę lub w jej sąsiedztwie.

Z racji lokalizacji działki w samym centrum wsi, przedszkole, kościół i ogólnodostępne obiekty sportowe znajdują się w odległości ok.30m; szkoła, plac zabaw i zewnętrzna siłownia ok.200m; centrum usługowo-handlowe, przychodnia zdrowia, sklep budowlany i przystanek MPK ok.100m. Obok przebiegają trasy rowerowe.
Z jednej strony działka zapewnia wiejski spokój, a z drugiej szybki dojazd do Skawiny i Krakowa.

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu tel.

  • ul. Kościelna, Wola Radziszowska, gmina Skawina, powiat krakowski
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1500 m².
  • Dojazd: asfalt
  • Media: prąd
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Wola Radziszowska, Kościelna Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.