Głęboka Kolonia

działka budowlana na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
269 000
Powierzchnia
811
Cena za m²
332
Ogłoszenie
Działka budowlana Głęboka Kolonia. Zdjęcie 1 Działka budowlana Głęboka Kolonia. Zdjęcie 2 Działka budowlana Głęboka Kolonia. Zdjęcie 3 Działka budowlana Głęboka Kolonia. Zdjęcie 4 Działka budowlana Głęboka Kolonia. Zdjęcie 5 Działka budowlana Głęboka Kolonia. Zdjęcie 6 Działka budowlana Głęboka Kolonia. Zdjęcie 7 Działka budowlana Głęboka Kolonia. Zdjęcie 8 Działka budowlana Głęboka Kolonia. Zdjęcie 9 Działka budowlana Głęboka Kolonia. Zdjęcie 10
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Witam.Dziękuje za zainteresowanie moim ogłoszeniem.Do sprzedania działka budowlana z aktualnym wydanym pozwoleniem na budowe,(aktualny dziennik budowy prowadzony ,na bierząco z zachowaniem odpowiednich terminów) waznym do polowy 2023 roku ,o powierzchni 8 arów,kształt prostokąta o wymiarach 40mb x 20mb.Działka znajduje się w gm.Kocmyrzow-Luborzyca we wsi Głęboka-Kolonia 1 km od administracyjnej granicy Krakowa.Dojazd do działki drogą gminną asfaltową.Na działce wybudowany budynek gospodarczy, widoczny na zdjęciu o pow.ok 50m/kw, w środkowej części działki przewidziany w pozwoleniu dom Słoneczko 1(na zdjeciu) o powierzchni 95m kw.(firma projektowa "dobre domy")po przeniesieniu własności ,budowę można kontynuować lub dokonać zmian w pozwoleniu i przebudować obecny budynek ,dostosowując go do własnych potrzeb ,na letniskowy lub mieszkalny.Wizualizacja przebudowy na przed ostatnim zdjeciu)Do Nowej Huty można dojechać w pare minut ,a do centrum Krakowa 20 km, po wybudowaniu północnej obwodnicy Krakowa ,czas dojazdu do Krakowa będzie trwał parę minut.Okolica cicha i spokojna.Cała działka ogrodzona siatka powlekaną, zasadzone thuje wokół ogrodzenia(ok 80 szt),posadzone drzewa owocowe i ozdobne.Sprzedaje z całym wyposażeniem, kosiarka ,podkaszarka ,lodówka, dwa rowery, betoniarka ,mauser na 1000 litrów wody, garaż blaszak 2m x 3,5m, basen ogrodowy ,narzędzia i elektronarzędzia budowlane i wiele innych.W granicy działki znajduje się słup energetyczny ,do podłączenia prądu, woda do podłączenia w drodze(posiadam projekt na przyłącz) ,lub można wiercić studnie i mieć darmową wodę z hydrofora.Polecam i osoby poważnie zainteresowane zapraszam do kontaktu, jeżeli nie odbiorę telefonu ,zawsze oddzwonię. Pełna własność z księgą wieczystą, bez obciążeń oraz jakichkolwiek służebności.Na ostatnim zdjeciu mapka do budowy i rozkład przyłaczy.DZIAŁKA SPRZEDAWANA BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA ,BIUROM NIERUCHOMOŚCI Z GÓRY DZIĘKUJĘ, PROSZE NIE DZWONIĆ.

  • Głęboka Kolonia, gmina Kocmyrzów-Luborzyca, powiat krakowski
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 811 m².
  • Numer ewidencyjny działki: 143/3
  • Długość: 40 m, szerokość: 20 m
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: siatka
  • Media: woda nieprzyłączona, brak kanalizacji, prąd nieprzyłączony, gaz nieprzyłączony
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Głęboka Kolonia Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.