Szałstry

działka rolno-budowlana na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
216 000
Powierzchnia
4800 m²
Cena za m²
45
Szałstry · 216 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Działka rolno-budowlana Szałstry. Zdjęcie 1
Działka rolno-budowlana Szałstry. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 6 500 zł na prowizji pośrednika!

Działka zlokalizowana w miejscowości Szałstry, gmina Jonkowo, powiat olsztyński, województwo warmińsko- mazurskie z bezpośrednim wjazdem z drogi powiatowej, nieogrodzona. W niedalekiej odległości jezioro, las w sąsiedztwie zabudowania. Do Olsztyna ok. 26 km.

Nieruchomość nie jest objęta MPZP w trakcie określania warunków zabudowy dla jednorodzinnego budynku mieszkalnego (z możliwością na tym etapie wprowadzenia zmian wg potrzeb). Posiada uregulowaną sytuacja prawna - własność z Księgą Wieczystą, bez obciążeń.

Działka jest uzbrojona w sieć: elektroenergetyczą, kanalizacyjną, wodociągową i telekomunikacyjną.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu po godzinie 16

  • Szałstry, gmina Jonkowo, powiat olsztyński
  • Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 4800 m².
  • Media: woda
  • Oferta dodana bezpośrednio przez właściciela ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z VeloBank:
- ofertę, wniosek i decyzję o przyznaniu kredytu w procesie online,
- wsparcie eksperta hipotecznego na każdym kroku,
- kredyt do 90% wartości nieruchomości.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu na stronie adresowo.pl przez VeloBank S.A. z siedzibą w Warszawie przy Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C (Bank), a tym samym na ich przetwarzanie, w tym profilowanie, przez Bank w celu marketingu produktów i usług Banku za pośrednictwem rozmowy telefonicznej i sms. Zgoda może być w każdej chwili wycofana. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej wycofaniem.