Ogłoszenie usunięte

Łukowa

działka na sprzedaż Bez pośrednika

Łukowa · 570 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Działka Łukowa. Zdjęcie 1
Działka Łukowa. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 17 100 zł na prowizji pośrednika!

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne działki budowlano-inwestycyjne o łącznej powierzchni 114 arów (numery działek: 2407 i 2408) w miejscowości Łukowa. Teren jest równy i w pełni uzbrojony, z dostępem do prądu, kanalizacji oraz gazu.

Działki znajdują się w spokojnej i cichej okolicy, zaledwie 8 km od Tarnowa. W pobliżu znajduje się przystanek komunikacji publicznej, co zapewnia wygodny dojazd. Na końcu działki znajduje się źródło czystej wody, co stanowi wyjątkowy atut tej oferty.

Ze względu na lokalizację i możliwości inwestycyjne działki idealnie nadają się zarówno pod budowę domu, jak i pod realizację projektów inwestycyjnych, na przykład zbudowania tam kilku domów.

Zachęcam do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania dodatkowych informacji i umówienia się na obejrzenie działki.

  • Łukowa, gmina Lisia Góra, powiat tarnowski
  • Na sprzedaż działka o powierzchni 11400 m² (1.14 ha).
  • Media: kanalizacja