Mała Nieszawka
ul. Toruńska
działka inwestycyjna na sprzedaż Bez pośrednika

Działka inwestycyjna Mała Nieszawka, ul. Toruńska
Cena
889 000
Powierzchnia
1682 m²
Cena za m²
529
Mała Nieszawka · 889 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Działka inwestycyjna Mała Nieszawka, ul. Toruńska. Zdjęcie 1
Działka inwestycyjna Mała Nieszawka, ul. Toruńska. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 26 700 zł na prowizji pośrednika!

Sprzedam działkę inwestycyjną z gotowym projektem budowlanym oraz pozwoleniem na budowę dla Budynku Usługowego o powierzchni użytkowej całkowitej 582,56m2 wraz z korytarzami itp. w miejscowości Mała Nieszawka naprzeciwko Marketu Biedronka.
Działka posiada bezpośredni dostęp do mediów w tym: Prąd/Gaz/Woda/Kanalizacja.
Działka jest ogrodzona, utrzymana w czystości. 
Nieruchomość ta znajduje się w miejscowości Mała Nieszawka, powiat Toruński, w malowniczej oraz zaprzyjaźnionej gminie Wielka Nieszawka. 
Ogromnym atutem tej nieruchomości jest droga asfaltowa do której przylega nieruchomość DW273 – ul. Toruńska/ ul. Liliowa
Dla zainteresowanych sąsiadując z nieruchomością naprzeciwko znajduje się Market Biedronka, a w niedalekiej odległości:
- Do granicy miasta Toruń 1km, natomiast do Starego Miasta i przepięknego rynku ok. 5km
- Aquapark Olender - ok. 2,7km
- Gminny Ośrodek Zdrowia – odległość ok. 350m
- Urząd Gminy Wielka Nieszawka – odległość ok. 500m
- Parafia rzymskokatolicka pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa – ok. 700m
Nawet dla chwili relaksu znajdzie się coś dla maniaków ryb Łowisko wędkarskie DzikiKarp – ok. 1400m
I Wiele innych atutów, dla których warto kupić nieruchomość.
Kolejnym atutem dla zakupu ww. nieruchomości są różne lokale o różnych metrażach, ale jednocześnie można połączyć je i zrobić przestrzeń dla Żłobka (w miejscowości brak żłobka) np. piętro ze żłobkiem, a parter dla usług typu Piekarnia/Kawiarnia itp.
Dodam również, iż w miejscowości brak takich typu budynków co jest kolejnym atutem, a inwestycja pewna zwrotu z zyskiem !

Dla zainteresowanych dostępne pozostałe karty lokali udostępniane poprzez email, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. (przykładowe parteru i piętra w ogłoszeniu)
Jesteś zainteresowany, a może chciałbyś obejrzeć nieruchomość bądź też masz jakiekolwiek pytania? Dzwoń  Śmiało odpowiemy i rozwiejmy wątpliwości 
Sprzedaż na podstawie faktury vat 23% - cena netto do negocjacji  (kupujący zwolniony z opłaty skarbowej PCC-2%)

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji Klienta.

  • ul. Toruńska, Mała Nieszawka, gmina Wielka Nieszawka, powiat toruński
  • Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1682 m².
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: metalowe
  • Media: woda, kanalizacja, prąd, gaz
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana przedwczoraj
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Lendi:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- Do tej pory eksperci Lendi pozyskali kredyty hipoteczne na zakup 40 tys. nieruchomości.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu świadczenia usług pośrednictwa finansowego przez Lendi Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie. Zgoda może być wycofana w każdym czasie.