Ogłoszenie wstrzymane

Jedlanka

dom wolnostojący na sprzedaż Bez pośrednika

dom wolnostojący Jedlanka
Cena
880 000
Powierzchnia
200
Cena za m²
4 400
Pow. działki
6900
Jedlanka · 880 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

dom wolnostojący Jedlanka. Zdjęcie 1
dom wolnostojący Jedlanka. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 26 400 zł na prowizji pośrednika!

Dom znajduje się w spokojnej okolicy. Jedlanka należy do gminy Stoczek Łukowski.

W miejscowości znajduje się szkoła podstawowa oraz przedszkole, straż pożarna, ośrodek zdrowia, apteka, biblioteka publiczna, sklep spożywczy. W pobliżu jest stacja paliw i kontroli pojazdów oraz mechanika. Jest dużo zieleni, w pobliżu lasy.

Dom jest ogrzewany na ekogroszek z przełączem na zwykły węgiel i drewno. Na parterze ogrzewanie podłogowe i w salonie kominek. Kotłownia znajduje się na zewnątrz budynku. Dużym atutem są solary, dzięki którym w dni słoneczne jest ciepła woda, oraz studnia głębinowa z przełączem na wodociąg. W 2010 roku budynek został ocieplony styropianem 10 cm i na parterze wymieniona cała elektryka.

Podwórko jest duże, przestrzenne, z ogródkiem pod warzywo. Stoi budynek gospodarczy i garaż, 2 boksy, z tym jeden z kanałem.

Więcej informacji udzielę telefonicznie i zapraszam do obejrzenia tylko osoby wcześniej umówione na spotkanie.

  • Jedlanka, gmina Stoczek Łukowski, powiat łukowski
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 200 m²
  • Działka 6900 m²
  • Garaż, ogrzewanie węglowe
  • Media: woda
  • Oferta dodana bezpośrednio przez właściciela ponad miesiąc temu