Brudzawki
Brudzawki 1
dom wolnostojący na sprzedaż Bez pośrednika

dom wolnostojący, 3 pokoje Brudzawki, Brudzawki 1
Cena
140 000
Powierzchnia
100
Cena za m²
1 400
Pow. działki
2000
Rok budowy
1870
Brudzawki · 140 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

dom wolnostojący, 3 pokoje Brudzawki, Brudzawki 1. Zdjęcie 1
NOWA OFERTA dodana 7 godzin temu
dom wolnostojący, 3 pokoje Brudzawki, Brudzawki 1. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 4 200 zł na prowizji pośrednika!

Witam. Sprzedam dom który ma ponad 150 lat do remontu o powierzchni 100 metrów kwadratowych wraz z działką o powierzchni 2000 metrów kwadratowych.. Na działce znajduje się dom, budynek gospodarczy,sad, warzywnik, szambo przydomowe,studnia kilka drzew i wolna przestrzeń.. Okolica jest cicha i spokojna najbliższy sąsiad mieszka w promieniu około 100m. Do domu są podłączone media prąd i woda. W promieniu około 10 km są jeziora praktycznie w każdą stronę. Do Torunia jest około 50 km. Brodnica 30 km. Wąbrzeźno 12 km. Jabłonowo pomorskie 10 km. Pojezierze warmińsko-mazurskie zaczyna się w odległości 30 km.Większa miejscowość Książki położona od lokalizacji jest około 3 km gdzie znajduje się szkoła kilka sklepów kościół dom kultury urząd gminy, stacja paliw , stacja pkp.Budynek mieści się z miejscowości Brudzawki województwo kujawsko-pomorskie. Dom jest położony przy szosie. W budynku jest 6 pomieszczeń. Poddasze użytkowe.Remonty jakie należy wykonać w środku to zrobienie ścian typu regips czy zrobienie podlóg z własnym pomysłem. Posadzki są w całym domu. Piwnicy nie ma. Łazienka jest do zrobienia, lecz toaleta jest podłączona i odpływ pod wannę czy prysznic jest doprowadzony przez hydraulika. Również podłączenie pod zlew i pralkę jest zrobione. W kuchni woda jest w kranie. Elektryka do dokończenia wszędzie są kable miedziane nowe. Kwestia podłączenia do rozetki na korytarzu. Jeżeli chodzi o ogrzewanie to jest piec kaflowy i piec tak zwany koza. W planach miał być założony piec na ekogroszek i grzejniki lecz ze względu na to że tam nie przebywamy nie zostało to zrealizowane.. Z zewnątrz trzeba byłoby pomyśleć w przyszłości nad papą termozgrzewalną na dach lub jakąś blachą. Na tą chwilę na głowę nie leci... No i jakieś podreperowanie typu wymiana desek obiciowych górnych czy zrobienie elewacji wełna czy tym podobne wedle uznania.. Wiadomo dom ma swoje lata, moim zdaniem jeszcze postoi. Do tego jest garaż murowany gdzie wejdzie auto, drugie pomieszczenie gospodarcze na narzedzia. Na górze był gołębnik. Działka jest spora jak ktoś ma pomysł ,czas i pieniądze na pewno mógłby to w jakiś sposób wykorzystać.Nr. działki 248/2. Tylko zainteresowane osoby proszę o kontakt.Pozdrawiam serdecznie.

  • Brudzawki 1, Brudzawki, gmina Książki, powiat wąbrzeski
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 100 m², 3 pokoje, wybudowany w 1870 roku
  • Działka 2000 m²
  • Budynek z poddaszem użytkowym, w stanie do remontu, z osobną kuchnią
  • Bez piwnicy, garaż, ogrzewanie węglowe
  • Materiał budowy: drewno, dach: papa, okna drewniane
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: siatka
  • Media: woda, szambo, prąd, gaz nieprzyłączony
  • Cena do negocjacji
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana wczoraj
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Lendi:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- Do tej pory eksperci Lendi pozyskali kredyty hipoteczne na zakup 40 tys. nieruchomości.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu świadczenia usług pośrednictwa finansowego przez Lendi Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie. Zgoda może być wycofana w każdym czasie.