











zdjęć
Jeśli marzysz o własnym domu pełnym słońca, w otoczeniu przyrody, a najlepiej w uzdrawiającym konstancińskim klimacie, ta perełka jest dla Ciebie.
Dom o pow. 185 m2 położony w doskonałej lokalizacji w Konstancinie-Jeziornie przy ulicy Witaminowej.
Kameralne osiedle strzeżone tuż przy głównej ulicy Wilanowskiej w kierunku Góry Kalwarii.
Typ zabudowy - bliźniak, osiedle strzeżone, kameralne, ciche i klimatyczne.
Dom został wybudowany wroku, usytuowany jest na działce o powierzchni 300m2, z czego 170 m2 stanowi ogród otulający dom z trzech stron.
Doskonała lokalizacja, w otoczeniu zabudowy willowej charakterystycznej dla Konstancina -Jeziorny zaledwie 500 m od Parku Zdrojowego.
Dom ma powierzchnię 185 m2, na którą składają się:
Parter:
- salon o pow. 30 m2 z kominkiem i wyjściem do ogrodu;
- kuchnia 15m
- jadalnia 15 m
- pomieszczenie gospodarcze 7m
- łazienka 4,5m2
- pokój/garderoba 12m2
- wiatrołap i korytarz 10m2
Piętro:
- Sypialna z wyjściem na balkon i do ogrodu zimowego o pow: 12m2
- ogród zimowy 9m2
- sypialnia z garderobą 14 m2
- sypialnia z antresolą 10 m2
- łazienka 5m2
- balkon 5m2
Okna domu wychodzą na trzy strony świata, dzięki czemu jest dużo światła i przestrzeni.
Wysokość pomieszczeń 2,8m
Ten wyjątkowy dom czeka na nowego właściciela, który z pewnością wykorzysta potencjał nadając mu własny unikalny charakter.
Otoczenie osiedla stanowi zabudowa willowa jednorodzinna.
W bliskiej odległości znajdziemy:
- Pływalnia CKR - 2 km
- Basen solankowy EVA Park Life&Spa - 1,2 km
- Park Zdrojowy - 0,5 km
- CH Stara Papiernia - 1 km
- Ogród botaniczny PAN w Powsinie - 5 km
- Park Kultury w Powsinie - 5 km
- Kompleks pałacowy i Muzeum Pałacu Króla Jana III Sobieskiego w Wilanowie - 10 km
- Bazar (słynny konstanciński) - 1 km
- Centrum rehabilitacji STOCER - 3 km
komunikacja:
- Przystanek autobusowy - 200 m
- Trasa S2- 6,5 km
- Metro Kabaty - 8 km
- Lotnisko Chopina - 17 km
- Centrum Warszawy - 18 km
Ponadto w bliskiej odległości znajduje Centrum Handlowe Stara Papiernia, liczne supermarkety, punkty usługowe, restauracje, wokół tereny rekreacyjne i sportowe, mnóstwo ścieżek rowerowych i miejsc idealnych na relaks z rodziną.
UZDROWISKOWY CHARAKTER Konstancin zawdzięcza unikalnemu położeniu w sąsiedztwie sześciu rezerwatów przyrody, w tym m.in. Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, Rezerwatu Przyrody Łęgi Oborskie, lasów Sękocińskich, Wysp Zawadowskich, obszaru Natura 2000 w Dolinie Środkowej Wisły.
Zielone serce miasta czyli Park Zdrojowy z tężnią czyni je oazą relaksu, spokoju i wypoczynku w niedalekiej odległości od stolicy.
Dla aktywnych ma do zaoferowania m.in. niezliczone kilometry tras rowerowych i spacerowych, pływalnię przy ul. Gąsiorowskiego, basen solankowy w centrum Spa EVA, szkołę tańca Egurola Dance Studio, prężnie działający dom kultury Hugonówka położony w Parku Zdrojowym, Park Kultury w niedalekim Powsinie, Ogród Botaniczny PAN i oraz wiele innych atrakcji
Entuzjastów sztuki i kultury zachwyci m.in. Willa Świt - dom Stefana Żeromskiego lub niezwykłe muzeum - Willa Fleur, będące wisienką na pysznym lokalnym torcie.
Zakochaj się w Konstancinie-Jeziornie, tu się żyje lepiej.
Ta oferta jest wyjątkowa, poczuj to już podczas prezentacji.
Zapraszam
Agencja pobiera wynagrodzenie w postaci prowizji za usługę pośrednictwa w zakupie nieruchomości.
Czuwamy nad bezpieczeństwem transakcji od początku do końca.
Oferujemy pomoc przy uzyskaniu kredytu mieszkaniowego.
Współpracujemy z doświadczoną i godną polecenia kancelaria notarialną, jesteśmy obecni i służymy pomocą do ostatniej chwili, aż do przekazania kluczy do lokalu.
Zadbamy o Twój komfort i spokój, chętnie odpowiemy na każde pytanie.
Iwona Brach
- ul. Witaminowa, Konstancin-Jeziorna, powiat piaseczyński
- Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 185 m², 6 pokoi, wybudowany w 2001 roku
- Działka 300 m²
- Budynek w stanie do remontu, z osobną kuchnią
- Garaż, ogrzewanie gazowe
- Materiał budowy: cegła, dach: blacha, okna stare drewniane
- Dojazd: asfalt, ogrodzenie: siatka
- Media: kanalizacja, prąd, gaz
- Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
- Oferta dodana ponad miesiąc temu