Kłodzko
ul. Sosnowa
dom szeregowy na sprzedaż Bez pośrednika

dom szeregowy, 5 pokoi Kłodzko, ul. Sosnowa
Cena
775 000
Powierzchnia
220
Cena za m²
3 523
Pow. działki
216
Rok budowy
1999
Kłodzko · 775 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

dom szeregowy, 5 pokoi Kłodzko, ul. Sosnowa. Zdjęcie 1
dom szeregowy, 5 pokoi Kłodzko, ul. Sosnowa. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 23 300 zł na prowizji pośrednika!

Na sprzedaż gotowy do zamieszkania, ocieplony dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej części Kłodzka - na osiedlu Owcza Góra.

Nieruchomość obejmuje:
• Przyziemie: garaż, kotłownię, trzy pomieszczenia gospodarcze oraz ogród z ogrodzonym terenem,
• I piętro: kuchnię, salon, toaletę, przedpokój oraz balkon,
• II piętro: trzy pokoje, łazienkę, przedpokój i balkon,
• Poddasze: przestronny salon z kominkiem oraz łazienkę.

Dom o powierzchni około 220 m² usytuowany jest na działce o powierzchni 216 m². Ogrzewanie zapewnia piec na węgiel z instalacją centralną oraz alternatywnie piec gazowy. Ciepła woda użytkowa podgrzewana jest przez junkers gazowy. W całym budynku zamontowano miedzianą instalację elektryczną i okna PCV.

Zadbany, ogrodzony ogród gwarantuje prywatność i spokój, stanowiąc idealne miejsce na relaks w otoczeniu zieleni. To przestrzeń sprzyjająca wypoczynkowi i spędzaniu czasu z rodziną w domowym zaciszu.

Dom oferuje trzy pokoje i dwa salony, co daje szerokie możliwości aranżacyjne - można tu stworzyć sypialnie, gabinety do pracy, pokoje dla dzieci lub przestrzeń do realizacji pasji. Jasna, funkcjonalna kuchnia zachęca do wspólnego gotowania, a dwie łazienki - wyposażone zarówno w wannę, jak i prysznic - zapewniają wygodę i komfort wszystkim domownikom.

Położenie nieruchomości sprzyja wypoczynkowi - w pobliżu znajduje się las, który idealnie nadaje się na spacery i aktywne spędzanie czasu.

Kłodzko to miasto pełne udogodnień i atrakcji: parki, stadion, basen, liczne restauracje i kawiarnie, centra handlowe, szpital, szkoły i przedszkola. Dzięki dogodnej lokalizacji stanowi też świetną bazę wypadową w kierunku okolicznych gór i miejsc turystycznych.

To doskonała propozycja dla rodzin z dziećmi, osób szukających ciszy, natury i klimatycznych wnętrz, a także tych, którzy pragną zamieszkać w przytulnym, gotowym do wprowadzenia domu.

Zapraszam do kontaktu.

  • ul. Sosnowa, Kłodzko, powiat kłodzki
  • Na sprzedaż dom szeregowy o powierzchni 220 m², 5 pokoi, wybudowany w 1999 roku
  • Działka 216 m²
  • Budynek w stanie do zamieszkania
  • Balkon, piwnica, garaż, ogrzewanie gazowe
  • Materiał budowy: cegła, dach: dachówka, okna plastikowe
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: drewniane
  • Media: woda, kanalizacja, prąd, gaz
  • Oferta dodana bezpośrednio przez właściciela ponad miesiąc temu i zaktualizowana 6 dni temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z VeloBank:
- ofertę, wniosek i decyzję o przyznaniu kredytu w procesie online,
- wsparcie eksperta hipotecznego na każdym kroku,
- kredyt do 90% wartości nieruchomości.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu na stronie adresowo.pl przez VeloBank S.A. z siedzibą w Warszawie przy Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C (Bank), a tym samym na ich przetwarzanie, w tym profilowanie, przez Bank w celu marketingu produktów i usług Banku za pośrednictwem rozmowy telefonicznej i sms. Zgoda może być w każdej chwili wycofana. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej wycofaniem.