Bronisławów
ul. Turkusowa
dom wolnostojący na sprzedaż Bez pośrednika

dom wolnostojący, 5 pokoi Bronisławów, ul. Turkusowa
Cena
770 000
Powierzchnia
98
Cena za m²
7 857
Pow. działki
1012
Rok budowy
2025
Bronisławów · 770 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

dom wolnostojący, 5 pokoi Bronisławów, ul. Turkusowa. Zdjęcie 1
dom wolnostojący, 5 pokoi Bronisławów, ul. Turkusowa. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 23 100 zł na prowizji pośrednika!

BEZPOŚREDNIO nowoczesna stodoła - dom jednorodzinny 98 mkw. z pompą ciepła
Na sprzedaż dom jednorodzinny EKOLOGICZNY PREMIUM o powierzchni użytkowej 97,73 mkw., usytuowany na dużej działce 1012 mkw.

Układ pomieszczeń:
- przestronny salon połączony z kuchnią,
- 3 komfortowe sypialnie (z możliwością podziału jednej większej sypialni na 2 mniejsze - łącznie możliwe 4 sypialnie),
- 2 łazienki,
- pomieszczenie gospodarcze,
- wiatrołap.

Liczba kondygnacji: 2 (dwie). Parter oraz poddasze użytkowe.

Ogrzewanie: Pompa ciepła Nibe 6 kW, ogrzewanie podłogowe na parterze, grzejniki na piętrze.

Technologia budowy: Ekologiczny dom premium - technologia drewniana szkieletowa, ocieplona wełną drzewną profesjonalnej firmy Steico.

Elewacja: Thermososna. Niezwykle trwała, wymagająca minimalnej lub zerowej impregnacji, w zależności od preferencji kolorystycznych.

Fundament: płyta fundamentowa ciepła z zaizolowana termicznie XPS, dodatkowa izolacja 25 cm EPS pod posadzką w budynku.

Przyłączone media: Prąd, woda, kanalizacja.

Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak. Niskie zapotrzebowanie na energię EP: 61,95 kWh/(m2 · rok) !

Powierzchnia działki: 1012 mkw. Duża działka daje znacznie więcej przestrzeni niż typowy ogródek w zabudowie szeregowej. Jest miejsce na ogród i miejsce zabawy dla dzieci, altanę, samochody.

Status budynku: Budynek ukończony, w stanie deweloperskim, zgłoszone zakończenie robót.

Cena: 770 000 zł (zawiera 8% VAT). Zakup bez PCC.

Lokalizacja:
- sielska okolica z wygodnym dostępem do Warszawy. W promieniu 3 km dwie stacje PKP (Witanów oraz Boża Wola). Dojazd do Warszawy w ok. 35 minut samochodem lub pociągiem.
- w okolicy znajdują się 2 szkoły podstawowe, przedszkole,
- sklep spożywczy sieci Dino oraz sklep Żabka czynny również w niedziele, co zapewnia wygodę codziennego życia, szczególnie dla rodzin z dziećmi.

Zapraszam do kontaktu.
Kontakt tel

  • Oferta z rynku pierwotnego
  • ul. Turkusowa, Bronisławów, gmina Baranów, powiat grodziski
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 98 m², 5 pokoi, wybudowany w 2025 roku
  • Działka 1012 m²
  • Budynek z poddaszem użytkowym, w stanie do wykończenia, z aneksem kuchennym
  • Balkon, bez piwnicy, ogrzewanie pompa ciepła
  • Materiał budowy: drewno, dach: blacha, okna aluminiowe
  • Dojazd: utwardzony, ogrodzenie: inne
  • Media: woda, kanalizacja, prąd, gaz nieprzyłączony
  • Cena do negocjacji
  • Oferta dodana bezpośrednio przez właściciela ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
  • Świadectwo Energetyczne SCHE/****/***/2025
    EU: 75.25, EK: 37.5, EP: 61.95, UOZE: 52.63%
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z VeloBank:
- ofertę, wniosek i decyzję o przyznaniu kredytu w procesie online,
- wsparcie eksperta hipotecznego na każdym kroku,
- kredyt do 90% wartości nieruchomości.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu na stronie adresowo.pl przez VeloBank S.A. z siedzibą w Warszawie przy Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C (Bank), a tym samym na ich przetwarzanie, w tym profilowanie, przez Bank w celu marketingu produktów i usług Banku za pośrednictwem rozmowy telefonicznej i sms. Zgoda może być w każdej chwili wycofana. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej wycofaniem.