Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.

Koszalin Jamno
ul. Kmieca
działka budowlana na sprzedaż

Cena
150 000
Powierzchnia
1075
Cena za m²
140
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Sprzedam dzialke skladajaca sie z dwoch dzialek o numerach 893/8 i 893/9 wraz z udzialem w dorodze dojazdowej.
Powierzchnia dzialek 0,0537 ha i 0,0538ha


Zgodnie z trescia zaswiadczenia z dnia 26.06.2019 wydanego z upowaznienia Pezydenta Miasta Koszalin znak A-4.6727.592.2019MP w obowiazujacym miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego dla obszaru Jamno-Zachod w Koszalinie zatwierdzonym uchwala nr XL/595/2018 Rady miesjkiej z dnia 15.03.2018 dzalki 839/8 i 893/9 polozone w obrebie ewidencyjnym 0053 znajduja sie na terenie elementarnym oznaczonym symbolem D.MN/ML.09, przeznaczonym pod zabudowe mieszkaniowa jednorodzinna oraz tereny z budynkami rekreacji indywidualnej
W wypisie rejestru gruntow symbol uzytku RIVa-grunty orne


Działki znajduja się na południowym brzegu jeziora, nieopodal przystani promowej. Dojazd, z ulicy Promowej (prowadzącej do przeprawy promowej do Mielna).
Dzieki bardzo dobrej lokalizacji, centrum Koszalina osiagalne w mniej niz 10 minut. Pomiedzy Koszalinem a dzialkami przebiega rowniez budowana droga ekspresowa S6 dzieki ktorej wygodnie i szybko mozemy w chwili obecnej podrozowac wzdluz calego zachodniego wybrzeza a juz niedlugo rowniez w strone Gdanska i dalej na wschod
Dodatkowo w planach jest rowniez przebudowa kanalu dzieki ktoremu bedzie mozna z przylegajacego do terenu na ktorym znajduja sie dzialki jeziora Jamno wyplynac na morze baltyckie.
Idealne miejsce na budowe domu lub domku letniskowego do spedzania wolnego czasu.

Warunki wykonania przyłączy do uzgodnienia z instytucjami branżowymi.


  • ul. Kmieca, Koszalin Jamno
  • Działka budowlana o powierzchni 1075 m².
  • Numer ewidencyjny działki: 893/8 i 893/9
  • Długość: 39 m, szerokość: 27 m
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu i zaktualizowana dzisiaj
Koszalin Jamno, Kmieca Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?
Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.