Rudno

działka rolno-budowlana na sprzedaż

Cena
185 000
Powierzchnia
2013
Cena za m²
92
Ogłoszenie
Działka rolno-budowlana Rudno. Zdjęcie 1 Działka rolno-budowlana Rudno. Zdjęcie 2 Działka rolno-budowlana Rudno. Zdjęcie 3 Działka rolno-budowlana Rudno. Zdjęcie 4 Działka rolno-budowlana Rudno. Zdjęcie 5 Działka rolno-budowlana Rudno. Zdjęcie 6 Działka rolno-budowlana Rudno. Zdjęcie 7 Działka rolno-budowlana Rudno. Zdjęcie 8 Działka rolno-budowlana Rudno. Zdjęcie 9 Działka rolno-budowlana Rudno. Zdjęcie 10 Działka rolno-budowlana Rudno. Zdjęcie 11 Działka rolno-budowlana Rudno. Zdjęcie 12 Działka rolno-budowlana Rudno. Zdjęcie 13
Lista zdjęć

|
Działka budowlano - rolna w pobliżu Zamku Tenczyn

Działka budowlano-rolna o powierzchni 2013 m 2 w kształcie trapezu o wymiarach: 24 x 85 m. Działka płaska i niezagospodarowana, niezadrzewiona.

Działka położona zaledwie 2 km od zamku w Tenczynku, 7 km od centrum Alwernii i 8 km od Krzeszowic. Dzięki węzłowi autostrady A4 znajdującego się 3 km od działki, lokalizacja ta zapewnia szybką komunikację samochodową z Krakowem (15 minut) i Śląskiem (20 minut).
Część budowlana - teren zabudowy mieszkaniowo-usługowej (MNR2) obejmuje ok. 650 m 2 , w pozostałej części działka leży na terenie zieleni nieurządzonej (ZE).
Działka nieuzbrojona.    

  • Rudno, gmina Krzeszowice, powiat krakowski
  • Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 2013 m².
  • Szerokość: 25 m, wymiary działki: 24 x 85 m
  • Ogrodzenie: bez ogrodzenia
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Rudno Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.