Kartuzy
ul. 3 Maja
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
470 000
Powierzchnia
55
Cena za m²
8518
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Kartuzy, ul. 3 Maja. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Kartuzy, ul. 3 Maja. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Kartuzy, ul. 3 Maja. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Kartuzy, ul. 3 Maja. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Kartuzy, ul. 3 Maja. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Kartuzy, ul. 3 Maja. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Kartuzy, ul. 3 Maja. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Kartuzy, ul. 3 Maja. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej okolicy o powierzchni 55,18 m2. W cenie mieszkania miejsce parkingowe w podziemnym parkingu.
Media: ogrzewanie gazowe, Internet, telewizja kablowa.
Wejście do budynku zabezpieczone domofonem.

Mieszkanie znajduje się na parterze w skład, którego wchodzi salon z aneksem kuchennym, pokój, łazienka oraz przedpokój.

Wykończenie wnętrz wykonane z wysokiej jakości materiałów. Łazienka wyłożona płytkami z oryginalnego Tureckiego trawertynu, blat w łazience także wykonany z Tureckiego trawertynu. Pralka w łazience pod zabudową.
Blat w kuchni jak i parapety w całym mieszkaniu wykonane z jasnego granitu. W kuchni znajduje się lodówka pod zabudową, płyta elektryczna oraz piekarnik.
Posadzka w salonie, kuchni oraz przedpokoju wyłożona marmurowymi jasnymi płytkami o strukturze antycznej. W pokoju posadzka została wyłożona panelami.

Więcej zdjęć mogę przesłać na maila.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu – Nie opowiadam na SMS.

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55,18 m²
  • parter w bloku
  • Kartuzy, ul. 3 Maja
  • Miejsce w hali garażowej, aneks kuchenny
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Kartuzy, 3 Maja Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.