Masłomiąca
ul. Parkowa
działka budowlana na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
249 000
Powierzchnia
1250
Cena za m²
199
Ogłoszenie
Działka budowlana Masłomiąca, ul. Parkowa. Zdjęcie 1 Działka budowlana Masłomiąca, ul. Parkowa. Zdjęcie 2 Działka budowlana Masłomiąca, ul. Parkowa. Zdjęcie 3 Działka budowlana Masłomiąca, ul. Parkowa. Zdjęcie 4 Działka budowlana Masłomiąca, ul. Parkowa. Zdjęcie 5 Działka budowlana Masłomiąca, ul. Parkowa. Zdjęcie 6 Działka budowlana Masłomiąca, ul. Parkowa. Zdjęcie 7 Działka budowlana Masłomiąca, ul. Parkowa. Zdjęcie 8 Działka budowlana Masłomiąca, ul. Parkowa. Zdjęcie 9 Działka budowlana Masłomiąca, ul. Parkowa. Zdjęcie 10 Działka budowlana Masłomiąca, ul. Parkowa. Zdjęcie 11 Działka budowlana Masłomiąca, ul. Parkowa. Zdjęcie 12 Działka budowlana Masłomiąca, ul. Parkowa. Zdjęcie 13
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Witam,  
Sprzedam widokową działkę budowlaną w miejscowości Masłomiąca (7km/10min od granic Krakowa, 15km/25 min od Rynku Głównego w  Krakowie) wymiarach ok. 22,5 m x 44 m plus działka/droga dojazdowa, co daje łącznie ok. 12,5ar. Działka jest już częściowo ogrodzona (ogrodzenie panelowe wraz z podmurówką), prąd doprowadzony na działce (skrzynka zamontowana w granicy działki), gaz i woda w drodze dojazdowej, kanalizacja w trakcie rozbudowy. Posiadam na tej działce pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego dwulokalowego, którego wizualizację dodałem do zdjęć działek. Projekt bardzo nowoczesny, funkcjonalny rozkład pomieszczeń, nieopodal wybudowałem 3 takie domy, które cieszyły się dużym powodzeniem i szybko zostały sprzedane. Idealne rozwiązanie dla inwestora/dewelopera lub osoby prywatnej, która chce wybudować nowoczesny dom z dwoma niezależnymi lokalami. W razie pytań zapraszam do kontaktu.

  • ul. Parkowa, Masłomiąca, gmina Michałowice, powiat krakowski
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1250 m².
  • Wymiary działki: 22,5 m x 44 m
  • Media: woda, kanalizacja, prąd, gaz
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu i zaktualizowana 6 dni temu
Masłomiąca, Parkowa Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.