Rudnik nad Sanem
ul. Leśna
działka budowlana na sprzedaż

Cena
375 635
Powierzchnia
5779
Cena za m²
65
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Działka budowlana Rudnik nad Sanem, ul. Leśna. Zdjęcie 1 Działka budowlana Rudnik nad Sanem, ul. Leśna. Zdjęcie 2 Działka budowlana Rudnik nad Sanem, ul. Leśna. Zdjęcie 3
Lista zdjęć

Witam,
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 57,79 arów lub o mniejszej powierzchni np. 27 arów, 15 arów itp. Możliwość podzielenia działki na kilka odrębnych działek. Działka jest 100 % budowlana oraz posiada wszystkie media. Położona jest w pięknej i spokojnej okolicy. Bez problemu można ją wykorzystać do założenia działalności gospodarczej. Dojazd do działki jest z dwóch stron drogą asfaltową. Jest wyczyszczona i gotowa do zabudowy. Działka o numerach: 2696/1, 2697 oraz 2698/1. Cała zaznaczona jest kolorem czerwonym na załączonych zdjęciach. Cena za ar wynosi 6 500 zł do negocjacji. Działka znajduje się w Rudniku nad Sanem przy ulicy Leśnej. Link do geoportal: https://mapy.geoportal.gov.pl/imap/Imgp_2.html?gpmap=gp0

Zapraszam do kontaktu.

  • ul. Leśna, Rudnik nad Sanem, powiat niżański
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 5779 m².
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: bez ogrodzenia
  • Media: woda, kanalizacja, prąd, gaz
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Rudnik nad Sanem, Leśna Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.