Czaniec

działka budowlana na sprzedaż Bez pośrednika

Działka budowlana Czaniec
Cena
249 000
Powierzchnia
1648 m²
Cena za m²
151
Czaniec · 249 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Działka budowlana Czaniec. Zdjęcie 1
Działka budowlana Czaniec. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 7 500 zł na prowizji pośrednika!

Oferta prywatna, bez pośredników, bez prowizji

Wystawiamy na sprzedaż śliczną działkę w spokojnej okolicy. Z działki rozlega się wspaniały widok na panoramę Beskidu Małego. Widok nigdy nie zostanie przysłonięty, gdyż od tamtej strony znajdują się działki rolne, które według MPZP mają całkowity zakaz zabudowy. Działka jest lekko pochylona w kierunku południowym, pięknie nasłoneczniona o każdej porze roku. W okolicy znajdują się domy jednorodzinne, pola uprawne oraz cudowne tereny spacerowe. 

Działka ma bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Droga przy której się znajduje jest gruntowa, ale w dobrym stanie. Do asfaltu ok. 50 metrów. Nie ma jeszcze przy niej żadnych zabudowań, więc nie posiada jeszcze swojej nazwy. 

Powierzchnia działki: 
14 arów budowlane, lekko pochylone
2 ary rolne, bardzo mocno pochylone

Media:
Prąd - jest już zrobione przyłącze do działki. Można od razu podpisać umowę z dostawcą i korzystać.
Woda, gaz, światłowód - w drodze asfaltowej.
Kanalizacja - brak

Na działce znajduje się słup średniego napięcia. Ogranicza on możliwości zabudowy, ale  i tak zmieszczą się na niej w razie potrzeby dwa budynki. Słup jest betonowy, a nie tzw. kraciak, więc nie zajmuje dużo miejsca.

Odległości
Planowana droga S52 (Bielsko-Biała - Kraków) - ok. 1,5 km w linii prostej, w związku z czym hałas nie będzie w ogóle uciążliwy
Planowany wjazd na drogę S52 -  ok. 2,5 km samochodem
Las - 15 minut pieszo
Szkoła - 20 minut pieszo
Przedszkole - 10 minut pieszo
Stadion sportowy z placem zabaw dla dzieci - 10 minut pieszo
Przystanek autobusowy - 5 minut pieszo
Sklep spożywczy - 15 minut pieszo

Wraz z działką sprzedajemy projekt domu jednorodzinnego oraz pozostałe dokumenty potrzebne do wydania pozwolenia na budowę (budynek wrysowany w działkę, uzgodnienia branżowe, zezwolenie na wykonanie zjazdu z drogi publicznej, zezwolenie na budowę przydomowej oczyszczalni ścieków, wyłączenie z produkcji rolnej, itp.) Będziemy odbierać te dokumenty pod koniec kwietnia i składać do Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej, więc pozwolenie na budowę będzie gotowe w okolicach czerwca.

Projekt domu:

Nazwa projektu to Komfort Fit 130. Powierzchnia domu 130 m2 + piwnica. Projekt pochodzi z firmy Ibudhaus. Jest to dom drewniany, budowany w systemie prefabrykowanym. Czas budowy - ok. 3 miesiące. 

Można go obejrzeć i przy okazji oszacować koszt budowy pod linkiem:


W domu zaprojektowana jest pompa ciepła, rekuperacja, kominek i klimatyzacja.

Woda z projektowanej studni. Gdyby ktoś jednak chciał podłączyć się do gminnego  wodociągu, to jest to jak najbardziej możliwe. W okolicy nie ma kanalizacji. Jest zgoda gminy na budowę przydomowej oczyszczalni ścieków.

W projekcie na parterze jest salon z wyjściem na taras, osobna kuchnia, łazienka, pomieszczenie gospodarcze, wiatrołap. Na piętrze cztery sypialnie + łazienka. Układ pomieszczeń można zmienić. W projekcie są duże przeszklenia od strony pięknego widoku na góry oraz balkony francuskie na piętrze. Liczbę i rozmiar okien również można zmienić.

Budynek podpiwniczony ze względu na pochyłość terenu. Dwa pomieszczenia w najniżej kondygnacji mają okna, więc można użytkować je np. jako domową siłownię czy pokój gier. W pozostałych pomieszczeniach można przechowywać przetwory, rowery, narty, kosiarkę, narzędzia i dzięki temu zrezygnować z zewnętrznych domków gospodarczych. Można również wykonać taras dolny, aby korzystać z niego w wyjątkowo upalne dni lub przygotować to miejsce jako zadaszony parking dla samochodów.

  • Czaniec, gmina Porąbka, powiat bielski
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1648 m².
  • Długość: 50 m
  • Dojazd: utwardzony, ogrodzenie: bez ogrodzenia
  • Media: woda, prąd
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Lendi:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- Do tej pory eksperci Lendi pozyskali kredyty hipoteczne na zakup 40 tys. nieruchomości.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu świadczenia usług pośrednictwa finansowego przez Lendi Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie. Zgoda może być wycofana w każdym czasie.