Sędziszów
ul. Dworcowa
dom wolnostojący na sprzedaż

Cena
350 000
Powierzchnia
300
Cena za m²
1167
Pow. działki
702
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
dom wolnostojący Sędziszów, ul. Dworcowa. Zdjęcie 1 dom wolnostojący Sędziszów, ul. Dworcowa. Zdjęcie 2 dom wolnostojący Sędziszów, ul. Dworcowa. Zdjęcie 3 dom wolnostojący Sędziszów, ul. Dworcowa. Zdjęcie 4 dom wolnostojący Sędziszów, ul. Dworcowa. Zdjęcie 5 dom wolnostojący Sędziszów, ul. Dworcowa. Zdjęcie 6 dom wolnostojący Sędziszów, ul. Dworcowa. Zdjęcie 7 dom wolnostojący Sędziszów, ul. Dworcowa. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Nieruchomość leży w mieście Sędziszów: ul. Dworcowa 11b w głównym jego centrum, przy wyjeździe w kierunku Jędrzejowa. Dom 30letni żelbetowy, ocieplony, pokryty blachą trapezową. Posiada 3 kondygnacje: suteryna z garażem 100m2,parter 100m2+ganek, poddasze 100m2. Wszystkie kondygnacje są nowocześnie wykończone i nie wymagają remontów. Posiada wszystkie media: telefon, woda, kanał, prąd380V+ ogrzewanie olejowe z piecem Buderus. Działka o pow. 702 m2, podwórko w całości wyłożone kostką. Pomieszczenia w suterynie 5 szt. w tym garaż i kuchnia letnia, na parterze; 3 pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój z klatką schodową, poddasze:4 pokoje, kuchnia, łazienka,spiżarka i przedpokój.
Nieruchomość dogodnie położona w ścisłym centrum miasta, z trzech stron zabudowana przez sąsiadów, z którymi jest bardzo dobra współpraca i dobre sąsiedztwo. Po przeciwnej stronie ulicy nie ma zabudowań ze względu na przebiegające tory kolejowe linii Warszawa- Kraków- Katowice. Odległość do Kościoła 250m, do dworca PKP i PKS 500m, do Delikatesów Centrum i Lewiatana 600m, do placu targowego i Biedronki 800m, do Szkoły Podstawowej i Liceum oraz basenu i hali sportowej 500m, do stadionu i bazy rekreacyjnej 400m. Fabryka kotłów SEFAKO w odległości 1000m. Miasto ma 7tys. mieszkańców, gmina14tys.
Dodatkowo w cenie może być dołożona działka o powierzchni 46a, w odległości 400m na ul. Wodzisławskiej. Na w/w nieruchomości są wybudowane budynki gospodarcze żelbetowe 25,20,10letnie 2 i 3 kondygnacyjne, wykończone o powierzchni 360m2 różnej konfiguracji. Piwnica 10x6 o głębokości 2,30m, piwnica 2,5x2,5 o głębokości 2m. Garaż lub pomieszczenie gospodarcze 10x6. Pom. gospodarcze 4x4+ 4x1,5+ 4x1,5+ 10x4+ wiata samochodowa 6x4+ pom. nad wiatą 6x4+ pom. na I piętrze pomieszczenie 10x12 z windą własnej roboty z blatem 220cmx100cm + kanał samochodowy na podwórku o dł. 8m. Wszystkie pomieszczenia kryte blachą trapezową, które można wykorzystywać w dowolnie wybranym celu w zależności od zamierzenia. Cała działka jest ogrodzona, po części siatka, po części płotem metalowym, natomiast front działki jest wykonany z materiałów ozdobnych- ceramicznych z przęsłami wyłożonymi sztachetami ozdobnymi z drewna.

  • ul. Dworcowa, Sędziszów, powiat jędrzejowski
  • Dom wolnostojący o powierzchni 300 m²
  • Działka 702 m²
  • Garaż, ogrzewanie olejowe
  • Dach: blacha
  • Media: woda, kanalizacja, prąd
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Sędziszów, Dworcowa Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.