Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości - Wilczyce

Wilczyce - 6 aktualnych i unikalnych nieruchomości na sprzedaż bezpośrednio przez właścicieli.
Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości

Sprzedaj nieruchomość bez pośrednika, bez opłat, bez prowizji:

Oszczędzisz prowizję Dołączysz do wielu tysięcy osób, które dzięki adresowo.pl sprzedały nieruchomość bez pośrednika. Za darmo dotrzesz do tych samych kupujących co pośrednicy.

Bezpłatnie Ogłoszenie jest bezpłatne i bezterminowe. Twoją nieruchomość promujemy tak długo aż ją sprzedasz. Oczywiście w każdym momencie możesz usunąć ogłoszenie.

TOP 4 Źródło: SimilarWeb Adresowo to jeden z 4 najpopularniejszych portali z branży nieruchomości w Polsce. W przeciwieństwie do innych skupiamy się tylko na sprzedaży nieruchomości (bez najmu).

Dołącz do 500 tys. sprzedających Do tej pory właściciele dodali do adresowo.pl ponad 500 tys. unikalnych nieruchomości na sprzedaż.

Miliardy zł transakcji rocznie W 2019 roku właściciele sprzedali na adresowo.pl nieruchomości o wartości kilku miliardów zł bezpośrednio bez udziału pośrednika.

2 mln użytkowników miesięcznie Działamy od 2011 roku. Każdego miesiąca z adresowo.pl korzysta ponad 2 mln osób.

UWAGA: Dodawanie ogłoszeń tylko dla właścicieli nieruchomości. Pośredników prosimy o nie dodawanie ofert - będą usuwane.
Najnowsze bezpłatne ogłoszenia nieruchomości Wilczyce
ponad miesiąc temu
1
Działka rolno-budowlana Wilczyce, ul. Dębowa

Wilczyce ul. Dębowa Działka na sprzedaż

rolno-budowlana 938 Bez pośrednika

Działka w urokliwym, bardzo spokojnym miejscu Wilczyc przy ul. Dębowej. Teren odcięty od Wilczyc lasami, łąkami i polami. Numer działki: 542/16 Powierzchnia: 938 m2 W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego wsi Wilczyce w/w działka oznaczona jest symbolem R - użytki rolne. W Studium Uwarunkowań i Kierunków Zago...

190 000
203 zł / m²
ponad miesiąc temu
3
Działka budowlana Wilczyce, ul. Polna

Wilczyce ul. Polna Działka na sprzedaż

budowlana 1013 Bez pośrednika

Działka budowlana 839 m.kw. + droga 174m.kw. Położona w Wilczycach, numer działki 38/6. W sąsiedztwie domy jednorodzinne. Przepiękne zachody słońca. Cena za całość razem z drogą....

300 000
296 zł / m²
ponad miesiąc temu
2
Działka rolno-budowlana Wilczyce, ul. Wilczycka

Wilczyce ul. Wilczycka Działka na sprzedaż

rolno-budowlana 7500 Bez pośrednika

Witam mam do sprzedania dwie działki nr. 317/4 317/6 pierwsza o powierzchni 45 arów druga 30 arów działki uzbrojone woda i energia elektryczna , działki o kształcie prostokątnym pod budowę np. szeregów . Teren usytuowany w zacisznym miejscu w niedużej odległości ok. 500 m od restauracji Zielona oliwka i nowopowstającej ...

1 500 000
200 zł / m²
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.