Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości - Świętochłowice

Świętochłowice - 23 aktualnych i unikalnych nieruchomości na sprzedaż bezpośrednio przez właścicieli.
Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości

Sprzedaj nieruchomość bez pośrednika, bez opłat, bez prowizji:

Oszczędzisz prowizję Dołączysz do wielu tysięcy osób, które dzięki adresowo.pl sprzedały nieruchomość bez pośrednika. Za darmo dotrzesz do tych samych kupujących co pośrednicy.

Bezpłatnie Ogłoszenie jest bezpłatne i bezterminowe. Twoją nieruchomość promujemy tak długo aż ją sprzedasz. Oczywiście w każdym momencie możesz usunąć ogłoszenie.

TOP 4 Źródło: SimilarWeb Adresowo to jeden z 4 najpopularniejszych portali z branży nieruchomości w Polsce. W przeciwieństwie do innych skupiamy się tylko na sprzedaży nieruchomości (bez najmu).

Dołącz do 500 tys. sprzedających Do tej pory właściciele dodali do adresowo.pl ponad 500 tys. unikalnych nieruchomości na sprzedaż.

Miliardy zł transakcji rocznie W 2019 roku właściciele sprzedali na adresowo.pl nieruchomości o wartości kilku miliardów zł bezpośrednio bez udziału pośrednika.

2 mln użytkowników miesięcznie Działamy od 2011 roku. Każdego miesiąca z adresowo.pl korzysta ponad 2 mln osób.

UWAGA: Dodawanie ogłoszeń tylko dla właścicieli nieruchomości. Pośredników prosimy o nie dodawanie ofert - będą usuwane.
Najnowsze bezpłatne ogłoszenia nieruchomości Świętochłowice
wczoraj
nowe
8
Mieszkanie 2-pokojowe Świętochłowice Centrum, ul. Żołnierska

Świętochłowice Centrum ul. Żołnierska Mieszkanie na sprzedaż

2 pok. 51 parter Bez pośrednika

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Świętochłowic przy ul. Żołnierskiej. Mieszkanie usytuowane na parterze w bloku po termomodernizacji. Mieszkanie składa się z 2 dużych pokoi (20 m2 i 17m2), przedpokoju, kuchni i łazienki - łącznie 51m2. Mieszkanie posiada ogrzewanie gazowe (koszty ogrzewania w zimie to ok...

160 000
3137 zł / m²
3 dni temu
8
Mieszkanie 3-pokojowe Świętochłowice

Świętochłowice Mieszkanie na sprzedaż

3 pok. 61 10 piętro Bez pośrednika

Ładne mieszkanie 3 pokojowe z kuchnią, łazienką, WC i dużym balkonem na 10 piętrze, wolne od zaraz. Doskonała lokalizacja, blisko przedszkole, szkoła, żłobek, parki, skałka, markety, czy też przystanek autobusowy i tramwajowy. Ogrzewanie i ciepła woda z miasta. Mieszkanie umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD i RTV: Pokój 1 -...

255 000
4180 zł / m²
3 dni temu
15
Mieszkanie 2-pokojowe Świętochłowice Piaśniki, ul. Wojciecha Korfantego

Świętochłowice Piaśniki ul. Wojciecha Korfantego Mieszkanie na sprzedaż

2 pok. 39 1 piętro Bez pośrednika

Oferta bezpośrednio od właściciela – pośrednikom dziękuję. Sprzedam atrakcyjne-słoneczne 2-pokojowe mieszkanie (pierwsze piętro w czteropiętrowym bloku) zlokalizowane przy ul. Korfantego na osiedlu Piaśniki w Świętochłowicach. Po generalnym remoncie w 2010r kiedy to zostało wymienione wszystko oprócz starych dobrych żeliwnyc...

199 000
5169 zł / m²