Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości - Reda

Reda - 39 aktualnych i unikalnych nieruchomości na sprzedaż bezpośrednio przez właścicieli.
Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości

Sprzedaj nieruchomość bez pośrednika, bez opłat, bez prowizji:

Oszczędzisz prowizję Dołączysz do wielu tysięcy osób, które dzięki adresowo.pl sprzedały nieruchomość bez pośrednika. Za darmo dotrzesz do tych samych kupujących co pośrednicy.

Bezpłatnie Ogłoszenie jest bezpłatne i bezterminowe. Twoją nieruchomość promujemy tak długo aż ją sprzedasz. Oczywiście w każdym momencie możesz usunąć ogłoszenie.

TOP 4 Źródło: SimilarWeb Adresowo to jeden z 4 najpopularniejszych portali z branży nieruchomości w Polsce. W przeciwieństwie do innych skupiamy się tylko na sprzedaży nieruchomości (bez najmu).

Dołącz do 500 tys. sprzedających Do tej pory właściciele dodali do adresowo.pl ponad 500 tys. unikalnych nieruchomości na sprzedaż.

Miliardy zł transakcji rocznie W 2019 roku właściciele sprzedali na adresowo.pl nieruchomości o wartości kilku miliardów zł bezpośrednio bez udziału pośrednika.

2 mln użytkowników miesięcznie Działamy od 2011 roku. Każdego miesiąca z adresowo.pl korzysta ponad 2 mln osób.

UWAGA: Dodawanie ogłoszeń tylko dla właścicieli nieruchomości. Pośredników prosimy o nie dodawanie ofert - będą usuwane.
Najnowsze bezpłatne ogłoszenia nieruchomości Reda
ponad tydzień temu
8
Mieszkanie 2-pokojowe Reda Centrum, ul. Spokojna

Reda Centrum ul. Spokojna Mieszkanie na sprzedaż

2 pok. 46 3 piętro Bez pośrednika

Na sprzedaż w pełni umeblowane mieszkanie 2 pokojowe na 3 piętrze w centrum Redy przy ul. Spokojnej. Na przeciwko duży parking , szkoła, blisko przychodnia, sklepy itd. W skład nieruchomości wchodzą 2 pokoje , osobno łazienka i WC oraz kuchnia, do mieszkania przynależy duży balkon oraz piwnica. Ogrzewanie miejskie - czynsz i ...

282 000
6100 zł / m²
ponad tydzień temu
20
Mieszkanie 3-pokojowe Reda, ul. Łąkowa

Reda ul. Łąkowa Mieszkanie na sprzedaż

3 pok. 60 3 piętro Bez pośrednika

Na sprzedaż idealnie zlokalizowane 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60,01 m2 w Redzie na ulicy Łąkowej. .Dosłownie w zasięgu ręki wszystkie udogodnienia, szkoła, przychodnia, sklepy MZK,stadion, park Nieruchomość usytuowana na 3 piętrze nie wymaga nakładu finansowego, słoneczna i ciepła poprzez dwustronny układ pomieszczeń. W skł...

349 000
5816 zł / m²
ponad tydzień temu
8
Mieszkanie 3-pokojowe Reda Centrum, ul. Morska

Reda Centrum ul. Morska Mieszkanie na sprzedaż

3 pok. 64 2 piętro Bez pośrednika

Piękne urządzone mieszkanie 3 - pokojowe w Redzie na prężnie rozwijającym się nowoczesnym osiedlu Aquasfera, W skład mieszkania 64,4 m2 wchodzi: - Duży salon z aneksem kuchennym 28,1 m2 - Przedpokój - 7,4 m2 - Sypialnia 1 - 12, 9 m2 - Sypialnia 2 - 8,2 m2 - Garderoba - 2,2 m2 - łazienka - 5,6 m2 - Balkon ok. 6m2 + Garaż...

479 000
7484 zł / m²