Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości - Namysłów

Namysłów - 13 aktualnych i unikalnych nieruchomości na sprzedaż bezpośrednio przez właścicieli.
Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości

Sprzedaj nieruchomość bez pośrednika, bez opłat, bez prowizji:

Oszczędzisz prowizję Dołączysz do wielu tysięcy osób, które dzięki adresowo.pl sprzedały nieruchomość bez pośrednika. Za darmo dotrzesz do tych samych kupujących co pośrednicy.

Bezpłatnie Ogłoszenie jest bezpłatne i bezterminowe. Twoją nieruchomość promujemy tak długo aż ją sprzedasz. Oczywiście w każdym momencie możesz usunąć ogłoszenie.

TOP 3 Źródło: SimilarWeb Adresowo to trzeci najpopularniejszy portal z branży nieruchomości w Polsce. W przeciwieństwie do innych skupiamy się tylko na sprzedaży nieruchomości (bez najmu).

Dołącz do 500 tys. sprzedających Do tej pory właściciele dodali do adresowo.pl ponad 500 tys. unikalnych nieruchomości na sprzedaż.

Miliardy zł transakcji rocznie W 2019 roku właściciele sprzedali na adresowo.pl nieruchomości o wartości kilku miliardów zł bezpośrednio bez udziału pośrednika.

3 mln użytkowników miesięcznie Działamy od 2011 roku. Każdego miesiąca z adresowo.pl korzysta ponad 3 mln osób.

UWAGA: Dodawanie ogłoszeń tylko dla właścicieli nieruchomości. Pośredników prosimy o nie dodawanie ofert - będą usuwane.
Najnowsze bezpłatne ogłoszenia nieruchomości Namysłów
ponad tydzień temu
6
Mieszkanie 3-pokojowe Namysłów

Namysłów Mieszkanie na sprzedaż

3 pok. 38 3 piętro Bez pośrednika

Mieszkanie po Remoncie. Dwa pokoje z kuchnią plus balkon. Blisko centrum, sklepów, szkoły....

165 000
4342 zł / m²
ponad tydzień temu
3
Lokal Namysłów, ul. Władysława Stanisława Reymonta

Namysłów ul. Władysława Stanisława Reymonta Lokal na sprzedaż

265 Bez pośrednika

Dzień dobry,   Oferuję na sprzedaż lokal użytkowy, mieszczący się w Namysłowie przy ulicy Reymonta.    Powierzchnia lokalu 265 m2.   Składa się z: Przedsionka, Korytarza, Dużej sali, 2 pomieszczeń socjalnych, zaplecza sanitarnego. Przed budynkiem znajduje się duży parking. Poprzednio lokal był użytkowany jako sk...

500 000
1887 zł / m²
ponad tydzień temu
12
Mieszkanie 2-pokojowe Namysłów, ul. Harcerska

Namysłów ul. Harcerska Mieszkanie na sprzedaż

2 pok. 55 1 piętro Bez pośrednika

Mieszkanie w centrum miasta . Mieszkanie w kamienicy o powierzchni 55 m2 . Wejście przez bramę z podwórkiem otwierane domofonem . Mieszkanie na I piętrze . Mieszkanie z przedpokojem , dużą kuchnią z częścią jadalnianą , dużą łazienką , salonem , pokojem-sypialnią i pomieszczeniem gospodarczym . Podłoga w pokojach wykończona pane...

200 000
3636 zł / m²
ponad miesiąc temu
16
Mieszkanie 3-pokojowe Namysłów, ul. Łączańska

Namysłów ul. Łączańska Mieszkanie na sprzedaż

3 pok. 61 1 piętro Bez pośrednika

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni 60,55 m2. Znajduje się na spokojnym osiedlu w pobliżu szkoły podstawowej jak i liceum. Do mieszkania przynależy piwnica. Rozdzielona ubikacja z łazienką. Mieszkanie oferuje duży salon o powierzchni 18,5 m2 z oknami wychodzącymi na południe oraz dwa mniejsze pokoje. ...

217 000
3584 zł / m²