Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości - Karwiany

Karwiany - 5 aktualnych i unikalnych nieruchomości na sprzedaż bezpośrednio przez właścicieli.
Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości

Sprzedaj nieruchomość bez pośrednika, bez opłat, bez prowizji:

Oszczędzisz prowizję Dołączysz do wielu tysięcy osób, które dzięki adresowo.pl sprzedały nieruchomość bez pośrednika. Za darmo dotrzesz do tych samych kupujących co pośrednicy.

Bezpłatnie Ogłoszenie jest bezpłatne i bezterminowe. Twoją nieruchomość promujemy tak długo aż ją sprzedasz. Oczywiście w każdym momencie możesz usunąć ogłoszenie.

TOP 4 Źródło: SimilarWeb Adresowo to jeden z 4 najpopularniejszych portali z branży nieruchomości w Polsce. W przeciwieństwie do innych skupiamy się tylko na sprzedaży nieruchomości (bez najmu).

Dołącz do 500 tys. sprzedających Do tej pory właściciele dodali do adresowo.pl ponad 500 tys. unikalnych nieruchomości na sprzedaż.

Miliardy zł transakcji rocznie W 2019 roku właściciele sprzedali na adresowo.pl nieruchomości o wartości kilku miliardów zł bezpośrednio bez udziału pośrednika.

2 mln użytkowników miesięcznie Działamy od 2011 roku. Każdego miesiąca z adresowo.pl korzysta ponad 2 mln osób.

UWAGA: Dodawanie ogłoszeń tylko dla właścicieli nieruchomości. Pośredników prosimy o nie dodawanie ofert - będą usuwane.
Najnowsze bezpłatne ogłoszenia nieruchomości Karwiany
ponad miesiąc temu
10
segmentowiec, 4 pokoje Karwiany, ul. Sosnowa

Karwiany ul. Sosnowa Dom na sprzedaż

147 4 pokoje Bez pośrednika

Cena promocyjna do końca września 2020 r.! Oferuję przestronny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni 147,17 m2 w cichej i urokliwej części podwrocławskich Karwian. Dom jest segmentem zewnętrznym, posiadającym wyjście na ogródek. Powierzchnia działki 252 m2. Dom znajduję się w ostatnim etapie osiedla (21 do...

649 000
4410 zł / m²
ponad miesiąc temu
8
segmentowiec, 4 pokoje Karwiany, ul. Sosnowa

Karwiany ul. Sosnowa Dom na sprzedaż

157 4 pokoje Bez pośrednika

Przytulna szeregówka w atrakcyjnej lokalizacji Karwian obok Wrocławia Sprzedam wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej położony w Karwianach przy ul Sosnowej w sąsiedztwie nowo powstałego osiedla domów jednorodzinnych. Budynek wykonany z wysokiej klasy materiałów budowlanych w stanie do zamieszkania. Dom o powierzchni 157 m2,i...

995 000
6338 zł / m²
ponad miesiąc temu
13
segmentowiec, 4 pokoje Karwiany, ul. Sosnowa

Karwiany ul. Sosnowa Dom na sprzedaż

146 4 pokoje Bez pośrednika

Film: s://youtu.be/gH3dqEsHJ2Y film: s://youtu.be/bkMb4DjBhYU Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej położony w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Karwiany, tylko 3 km od Wrocławia. Budynek oddawany do użytku w standardzie deweloperskim. Budynek stanowi integralna część trwają...

699 000
4788 zł / m²
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.