Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości - Kalisz

Kalisz - 88 aktualnych i unikalnych nieruchomości na sprzedaż bezpośrednio przez właścicieli.
Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości

Sprzedaj nieruchomość bez pośrednika, bez opłat, bez prowizji:

Oszczędzisz prowizję Dołączysz do wielu tysięcy osób, które dzięki adresowo.pl sprzedały nieruchomość bez pośrednika. Za darmo dotrzesz do tych samych kupujących co pośrednicy.

Bezpłatnie Ogłoszenie jest bezpłatne i bezterminowe. Twoją nieruchomość promujemy tak długo aż ją sprzedasz. Oczywiście w każdym momencie możesz usunąć ogłoszenie.

TOP 4 Źródło: SimilarWeb Adresowo to jeden z 4 najpopularniejszych portali z branży nieruchomości w Polsce. W przeciwieństwie do innych skupiamy się tylko na sprzedaży nieruchomości (bez najmu).

Dołącz do 500 tys. sprzedających Do tej pory właściciele dodali do adresowo.pl ponad 500 tys. unikalnych nieruchomości na sprzedaż.

Miliardy zł transakcji rocznie W 2019 roku właściciele sprzedali na adresowo.pl nieruchomości o wartości kilku miliardów zł bezpośrednio bez udziału pośrednika.

2 mln użytkowników miesięcznie Działamy od 2011 roku. Każdego miesiąca z adresowo.pl korzysta ponad 2 mln osób.

UWAGA: Dodawanie ogłoszeń tylko dla właścicieli nieruchomości. Pośredników prosimy o nie dodawanie ofert - będą usuwane.
Najnowsze bezpłatne ogłoszenia nieruchomości Kalisz
dzisiaj
nowe
10
Mieszkanie 3-pokojowe Kalisz Centrum, 3 maja

Kalisz Centrum 3 maja Mieszkanie na sprzedaż

3 pok. 70 3 piętro Bez pośrednika

Sprzedam mieszkanie w centrum Kalisza, blok z cegły po termomodernizacji w 2020 r. W skład powierzchni mieszkalnej wliczamy przestronny salon połączony z kuchnią oraz wyjściem na balkon, dwa pokoje, łazienka z WC, przedpokój.Mieszkanie w pełni rozkładowe, do każdego pomieszczenia oddzielne wejście.  Do mieszkania przynależy p...

309 000
4414 zł / m²
3 dni temu
9
Mieszkanie 4-pokojowe Kalisz, ul. Widok

Kalisz ul. Widok Mieszkanie na sprzedaż

4 pok. 75 1 piętro Bez pośrednika

Mieszkanie 75 m: 4 pokoje bardzo ustawne, kuchnia z szafkami na wymiar i granitowymi blatami, łazienka z meblami na wymiar i bardzo dużą kabiną prysznicową, przedpokój oraz najmniejszy pokój z przesuwnymi szafami, duży i ustawny balkon z roletami od strony dziedzińca. Posesja bardzo zadbana, zamknięta bramą. Na dziedzińcu kilka ...

390 000
5200 zł / m²
5 dni temu
1
Działka rolno-budowlana Kalisz Majków

Kalisz Majków Działka na sprzedaż

rolno-budowlana 39553 Bez pośrednika

Sprzedam nieruchomość o łącznej o powierzchni 3,9553 ha w skład której wchodzą dwie działki: - działka nr I w części zabudowanej posiada budynek mieszkalny o łącznej powierzchni użytkowej 110 m² oraz budynki gospodarcze w postaci: murowanego garażu, murowanej obory pozostałą część stanowi grunt rolny użytkowany rolniczo - dzia...

1 100 000
28 zł / m²
ponad miesiąc temu
9
Mieszkanie 4-pokojowe Kalisz Korczak

Kalisz Korczak Mieszkanie na sprzedaż

4 pok. 100 4 piętro Bez pośrednika

Sprzedam piekne mieszkanie dwupoziomowe, z balkonem 4 pokojami garderoba i strychem, wspolnota mieszkaniowa, teren ogrodzony, mieszkanie czesciowo umeblowane....

420 000
4200 zł / m²