Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości - Jastrzębnik

Jastrzębnik - 3 aktualnych i unikalnych nieruchomości na sprzedaż bezpośrednio przez właścicieli.
Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości

Sprzedaj nieruchomość bez pośrednika, bez opłat, bez prowizji:

Oszczędzisz prowizję Dołączysz do wielu tysięcy osób, które dzięki adresowo.pl sprzedały nieruchomość bez pośrednika. Za darmo dotrzesz do tych samych kupujących co pośrednicy.

Bezpłatnie Ogłoszenie jest bezpłatne i bezterminowe. Twoją nieruchomość promujemy tak długo aż ją sprzedasz. Oczywiście w każdym momencie możesz usunąć ogłoszenie.

TOP 4 Źródło: SimilarWeb Adresowo to jeden z 4 najpopularniejszych portali z branży nieruchomości w Polsce. W przeciwieństwie do innych skupiamy się tylko na sprzedaży nieruchomości (bez najmu).

Dołącz do 500 tys. sprzedających Do tej pory właściciele dodali do adresowo.pl ponad 500 tys. unikalnych nieruchomości na sprzedaż.

Miliardy zł transakcji rocznie W 2019 roku właściciele sprzedali na adresowo.pl nieruchomości o wartości kilku miliardów zł bezpośrednio bez udziału pośrednika.

2 mln użytkowników miesięcznie Działamy od 2011 roku. Każdego miesiąca z adresowo.pl korzysta ponad 2 mln osób.

UWAGA: Dodawanie ogłoszeń tylko dla właścicieli nieruchomości. Pośredników prosimy o nie dodawanie ofert - będą usuwane.
Najnowsze bezpłatne ogłoszenia nieruchomości Jastrzębnik
ponad miesiąc temu
4
Działka rolno-budowlana Jastrzębnik, ul. Ziołowa

Jastrzębnik ul. Ziołowa Działka na sprzedaż

rolno-budowlana 5100 Bez pośrednika

Witam Sprzedam piękną działkę budowlano-rolna Powierzchnia całkowita 5100m2. Szerokość działki około 23 m Wszystkie media w drodze W sąsiedztwie piękny nowy dom. Okolica bardzo rozwojowa, jeszcze w tym roku prawdopodobnie bedzie zmiana MPZP i sporą część działek zostanie przekształcona, co spowoduje wzrost wartości. Zabia...

198 000
39 zł / m²
ponad miesiąc temu
8
Działka budowlana Jastrzębnik

Jastrzębnik Działka na sprzedaż

budowlana 1500 Bez pośrednika

Dzień dobry, mam do sprzedania działkę budowlaną w miejscowości Jastrzębnik k.Żabiej-Woli, 30km od Warszawa . Działka położona w spokojnej, cichej, zalesionej okolicy z której w 30min. można dojechać do centrum Warszawy dzięki nowo wyremontowanej trasie S8 . Do centrum Żabiej-Woli 2km, gdzie znajdują się liczne sklepy, przec...

130 000
87 zł / m²
ponad miesiąc temu
8
Działka budowlana Jastrzębnik

Jastrzębnik Działka na sprzedaż

budowlana 3000 Bez pośrednika

Działka budowlana z planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną. Działka o pow. 3000 m kw z możliwością podziału na mniejsze działki. Wymiary działki całej 50 x 60 m. Do działki doprowadzony prąd i woda miejska, gaz w drodze. Działka usytuowana w bardzo spokojnym miejscu w odległości 2 km od trasy S8, 15...

237 000
79 zł / m²
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.