Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości - Gajków

Gajków - 2 aktualnych i unikalnych nieruchomości na sprzedaż bezpośrednio przez właścicieli.
Dodaj bezpłatne ogłoszenie nieruchomości

Sprzedaj nieruchomość bez pośrednika, bez opłat, bez prowizji:

Oszczędzisz prowizję Dołączysz do wielu tysięcy osób, które dzięki adresowo.pl sprzedały nieruchomość bez pośrednika. Za darmo dotrzesz do tych samych kupujących co pośrednicy.

Bezpłatnie Ogłoszenie jest bezpłatne i bezterminowe. Twoją nieruchomość promujemy tak długo aż ją sprzedasz. Oczywiście w każdym momencie możesz usunąć ogłoszenie.

TOP 3 Źródło: SimilarWeb Adresowo to trzeci najpopularniejszy portal z branży nieruchomości w Polsce. W przeciwieństwie do innych skupiamy się tylko na sprzedaży nieruchomości (bez najmu).

Dołącz do 500 tys. sprzedających Do tej pory właściciele dodali do adresowo.pl ponad 500 tys. unikalnych nieruchomości na sprzedaż.

Miliardy zł transakcji rocznie W 2019 roku właściciele sprzedali na adresowo.pl nieruchomości o wartości kilku miliardów zł bezpośrednio bez udziału pośrednika.

3 mln użytkowników miesięcznie Działamy od 2011 roku. Każdego miesiąca z adresowo.pl korzysta ponad 3 mln osób.

UWAGA: Dodawanie ogłoszeń tylko dla właścicieli nieruchomości. Pośredników prosimy o nie dodawanie ofert - będą usuwane.
Najnowsze bezpłatne ogłoszenia nieruchomości Gajków
ponad miesiąc temu
5
Działka budowlana Gajków, ul. Jastrzębia

Gajków ul. Jastrzębia Działka na sprzedaż

budowlana 821 Bez pośrednika

Posiadam do sprzedania działkę budowlaną w Gajkowie koło Kamieńca Wrocławskiego, gmina Czernica. Powierzchni działki to 821m2. Kształt prostokąt (21x40), teren płaski, nieogrodzona. Wydana jest decyzja o warunkach zabudowy jednorodzinnej.  Na terenie działki znajduje się skrzynka elektryczna. Do granicy działki przylega instalac...

200 000
244 zł / m²
ponad miesiąc temu
6
budynek wielorodzinny, 12 pokoi Gajków, ul. Główna

Gajków ul. Główna Dom na sprzedaż

500 12 pokoi Bez pośrednika

Sprzedam dom w miejscowości Gajków pod Kamieńcem Wrocławskim jakieś 15 minut autem do placu grunwaldzkiego. Budynek to zabytek tynki z zewnątrz trzeba zrobić jak było wcześniej. W środku tak jak kto chce. Metrażowo to budynek lekko ma ponad 500m2 działka 6 arów. Są dwa wejścia od ulicy i działki. W budynku można zrobić z 3-4 m...

900 000
1800 zł / m²